• Sor
  • Bence

Demet Akalın mı, Demet Şener mi?

Hangisini tercih edersiniz (Unutmayın ki Demet Şener Demet Akalın'ın sevgilisini düğün arefesinde ayartmış bi şahıs, geçmişini unutturup kaz gelecek... Daha Fazla

Anket Sorusu

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah kurtarmış İbo'yu o demet akalın denen kadınla evlenilir mi evlenseydi de uzun süre evli kalamazdı tahminimce

• Kimbilir belki bu darbeyi yemeseydi o da bu halde olmazdi ve demet senr'de eski capkin haline devam ederdi

• neyse ya salla gitsin biz kendi işimize bakalım bize ne demet şener'den demet akalın'dan :))

• mac mac gezmek ne ya

• okan bayülgen

Kızlar Ne Diyor 15

• Ferdi tayfurrrr:))):):

• ikiside iğrenç

• Demet Akalın evlenmek istemiyormuş o zamanlar diye duymuştum.Demet Şener de 3-5 günlük eğlence için çıkmamış İbrahim Kutluay'la.Belli ki sevmişler.Şimdi güzel bir yuvaları var.Çocukları var.Demet Akalın da yoluna gitti(zamnında şarkılarla laf atıyordu o ayrı)Alan razı satan razı.Biz yıllar önceki olayı niye tartışıyoruz ben onu anlamadım?

• Neee evlenmek istemiyormuymus hahaha sen hic bisey bilmiyosun o halde :D
      Simdi iyi kadin rolune girmesi ve demet akalin'in biraz abartili simarik olmasi o demet sener'in geçmisini silmiyor

• :))))Tamam kızma.Yorumumu söyledim.Beni ikisi de pek alakadar etmiyor açıkçası ama Demet Şener dedim

• Demet Şener ..Dagdan mı geldiniz , diyarbakırdan mı diyen kişilik degil en azından..

• Tamam patavatsiz ustelik sahane bir kisilik demiyorum, simarik havali da oldugunu yazdim ama en azindan dobra ici disi bir demet sener gibi yapmacik degil, insanin hayatini mahvedip baska ulkeye gidip kendi yaptigi rezilligi unutturup ev hanimi moduna geçmiyor en azindan

• Seçimi yapan İbrahim kutluay...

• demet akalın

• Demet Akalın

• Demet Akalın

• demet akalın

• Çok doğru yazmışsınız,tebrik ederim.Tabi ki demet akalın...ibrahim kutluay eminim ki pişman oluyodur(bence).Hem her uzatılan mikrofona böyle söyleyen kişi doğru söylüyor olamaz...

• şener

• demet akalın kadar iğrenç bir kadın bilmiyorum desem. ?

• Ben aynisini sener icin dusunuyorum :D

• ben demet şener dedim.

• WTF!?

• O ne ?

• demet şener'i canlı canlı gördüm, çok çok güzel bi kadın. bu konuda söyleyeceklerim bu kadar.

Yükleniyor...