Demet Akalın mı, Demet Şener mi?

Hangisini tercih edersiniz(Unutmayın ki Demet Şener Demet Akalın'ın sevgilisini düğün arefesinde ayartmış bi şahıs, geçmişini unutturup kaz gelecek yerden tavik esirgenmez misali ibrahim lütlüay'a sığınmış zavallı bi kadın, bi yerde okumuştum mankenler onun çıktığı erkeklerle çıkıyorlarmış ama asla onlarin çıktıkları erkeklerle çıkmıyormuş hiç bir zaman ikinci kadın olmamış Önce o çıkmış sonra öbür mankenler, peki sen değil misin 4 sene güzel bi şekilde ilişkisini sürdüren Demet Akalın'ın sevgilisini ayartip ikinci kadın olan, ha Demet Akalın'a gelrsek tamam şımarığın teki havalı ama o kendi dünyasında iyiyken Demet Şener gelip huzurunu bozdu, Şimdi de kocasına aşık sadık hanım efendi rolüne bürünmüş, sanki dünyada ondan başka kadın doğurmamış ondan başka kadın aşık değil kocasına, dünyada ondan başka doğuran, ondan başka evlenen, ondan başka kocasına aşık olan yokmuş gibi devamlı bikbik bütün tv programlarına çıkması insanı çileden çıkartandır...Kabul etsin artık onun dönemi geçti... madem evlendin, bıraktın tüm geçmişini otur evinde büyüt çocuklarını...hayır anlamıyorum neden bu kadar azgınca devamlı gözönünde olmak istiyorsun..üstelik anlatacak yaptığın bir tek iş yok, devamlı ibrahim için şöyle fedakarlık ettim böyle evi sildim süpürdüm falan..)"çok mutluyum, dünyanın en harika insanıyla birlikteyim... ibrahim inanılmaz bi insan.hayata bakışımı değiştirdi, ondan çok şey öğrendim hala da öğreniyorum... ibrahim mükemmel bi insan. dünyanın en mutlu kadınıyım, inanılmaz güzel bi birlikteliğim var... ibrahim harika bi insan." beyanatlarını her uzatılan mikrofona tekrarlayan insan. tamam en büyük ibrahim başka büyük yok, çok aşıksınız dünyanın en mutlu çifti sizsiniz, ne kadar da yakışıyosunuz öyle ama bi sus artık demek istediğim insan.Velinimetinin peşinden bi zamanlar maç maç gezen kişiNe kadar anlatırsan anlat siz saygın bir çift olamazsınız , çünkü ise baştan yanlış başladınız...ALLAH da Demet Akalın'a yürü ya kulum dedi ya amma geriyodur sizi, ve sanki bi yerden Demet Akalın'ın ahi bi yerden çıkar gibime geliyor..

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah kurtarmış İbo'yu o demet akalın denen kadınla evlenilir mi evlenseydi de uzun süre evli kalamazdı tahminimce

• Kimbilir belki bu darbeyi yemeseydi o da bu halde olmazdi ve demet senr'de eski capkin haline devam ederdi

• neyse ya salla gitsin biz kendi işimize bakalım bize ne demet şener'den demet akalın'dan :))

• mac mac gezmek ne ya

• okan bayülgen

Kızlar Ne Diyor 14

• Ferdi tayfurrrr:))):):

• ikiside iğrenç

• Demet Akalın evlenmek istemiyormuş o zamanlar diye duymuştum.Demet Şener de 3-5 günlük eğlence için çıkmamış İbrahim Kutluay'la.Belli ki sevmişler.Şimdi güzel bir yuvaları var.Çocukları var.Demet Akalın da yoluna gitti(zamnında şarkılarla laf atıyordu o ayrı)Alan razı satan razı.Biz yıllar önceki olayı niye tartışıyoruz ben onu anlamadım?

• Neee evlenmek istemiyormuymus hahaha sen hic bisey bilmiyosun o halde :D
      Simdi iyi kadin rolune girmesi ve demet akalin'in biraz abartili simarik olmasi o demet sener'in geçmisini silmiyor

• :))))Tamam kızma.Yorumumu söyledim.Beni ikisi de pek alakadar etmiyor açıkçası ama Demet Şener dedim

• Demet Şener ..Dagdan mı geldiniz , diyarbakırdan mı diyen kişilik degil en azından..

• Tamam patavatsiz ustelik sahane bir kisilik demiyorum, simarik havali da oldugunu yazdim ama en azindan dobra ici disi bir demet sener gibi yapmacik degil, insanin hayatini mahvedip baska ulkeye gidip kendi yaptigi rezilligi unutturup ev hanimi moduna geçmiyor en azindan

• Seçimi yapan İbrahim kutluay...

• demet akalın

• 29gün

Demet Akalın

• Demet Akalın

• demet akalın

• Çok doğru yazmışsınız,tebrik ederim.Tabi ki demet akalın...ibrahim kutluay eminim ki pişman oluyodur(bence).Hem her uzatılan mikrofona böyle söyleyen kişi doğru söylüyor olamaz...

• şener

• demet akalın kadar iğrenç bir kadın bilmiyorum desem. ?

• Ben aynisini sener icin dusunuyorum :D

• ben demet şener dedim.

• WTF!?

• O ne ?

• demet şener'i canlı canlı gördüm, çok çok güzel bi kadın. bu konuda söyleyeceklerim bu kadar.

Yükleniyor...