Trençkot siparişi vereceğim ama sorun çıkar diye korkuyorum...

bayanlar internetten trençkot siparişi vericem . çok beğendiğim modeller var ama beden uymaz vs gibi sorunlar çıkmasından korkuyorum .. şurdan alırsan hiçbir sorun yaşamazsın dediğiniz bir site var mı ? özellikle giddigidiyordaki modelleri çok beğendim ordan daha önce sipariş veren varsa sorun yaşadı mı ? ayrıca beğendiğiniz bir model varsa link atarsanız sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gittigidiyordakileri begendiysen uyarayim kesin dikisleri kotu agzi burnu bi yerde olarak yollarlar dikkat et.

• Kargo parasi da alir 2 defa kargo ucreti odersin,yada almadan once beden olculerini al ve ayrintili foto iste

• gittigidiyor iade almıyor mu ?

• google.com/m?client=ms-opera-mini&q=trenckot&channel=new&site=images&ei=GB8DT7DkA8Kh8wOaeA&ved=0CAcQ7AkwAA

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• gitti gidiyordan al da karşına bambaşka bişi çıksın. :))

Kızlar Ne Diyor 6

• nereden almaya karar verdın lınkı yazarmısın bende trenckot dusunuyorumda

• rıcca ederımm:) gece bakacagım begendıklerımı yazzarımm bende..

• bende onu çok beğendim istersen bir de sen bak çok farklı modeller de va ben kendi beğendiklerimi attım sana almalıyım hemen ya :) rica ederim :)

• tesekkurler.. en cok bunu begendım link :)

• Öncekileri Göster
  • LCW ye git çok güzel modelleri var ..50-70 tl arası ...

• Markafoni'den çok kaliteli geliyor. Ayrıca 30 gün içinde iade edebiliyorsun. (Kendimi satış görevlisi gibi hissettim.)

• gittigidiyordaki modelleri çok beğendiğim için ordan almak istemiştim .. teşekkürler

• gittigidiyor.com'u pek tavsiye etmem nete güven olmaz yaa resimdekiler gibi olmayabilir bedeninde sorun yaşayabilirsin trençkot artık birçok mağazada bulunuyor bence sen biraz dolaş..

• hep aynılar bende de var 2 tane ma aaynı tip giddigidiyordakiler farklıydılar ondan istemiştim ama almıyıcam sanırım riske atamam

• Trendyolda hic bi sorun cıkmaz, olmazda iade aliyolar1 hafta suren var.Gitti gidiyor cakma dolu..

• var ama sorun yaşarsın gittigidiyorda...

• gittigidiyor da iade yok mu ?

• ya markasına bağlı birazda mesala bana mangonun m bedeni oluyo ama yeri geliyo başkka bi markada S beden oluyo markayla alakalı bence kalıp değişiyo

Yükleniyor...