Pınar Altuğ, eşiyle arasındaki yaş farkına yapılan yoruma çok sinirlendi! İlişkide kadının büyük olması sizce sorun mu?

Gizli Üye

Oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile birlikte yer aldığı fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı.
Pınar Altuğ, eşiyle arasındaki yaş farkına yapılan yoruma çok sinirlendi! İlişkide kadının büyük olması sizce sorun mu?
Çiftin fotoğrafına bir takipçisi "Yaw bu kadının oğlu ne ara bu kadar büyüdü? büyümüş de annesiyle fotoğraf da çektiriyor" yorumunu yaptı.
Pınar Altuğ, eşiyle arasındaki yaş farkına yapılan yoruma çok sinirlendi! İlişkide kadının büyük olması sizce sorun mu?

Çılgına dönen Pınar Altuğ, isyanını şu sözlerle dile getirdi.

“Eşim, hayat arkadaşım ve çocuğumun babası hakkında bu kadar hadsiz olup sonra da insan hatta erkek diye ortalıkta mı dolanıyorsunuz! Ne mutlu bize ki hayatımız ve evliliğimizle ilgili yapabildiğiniz tek yorum aramızdaki yaş farkı.”

Sizce ilişkilerde kadının yaşının erkekten daha büyük olmasının bir önemi var mı?
Pınar Altuğ, eşiyle arasındaki yaş farkına yapılan yoruma çok sinirlendi! İlişkide kadının büyük olması sizce sorun mu?