Bu mu gerçek ÜLKÜCÜ?

AsenaKrgzz
Bu mu gerçek ÜLKÜCÜ?
Şehit asker ile selfie yapan şeref yoksunu.
Siz misiniz Ülkücü? Erleri linç etmekten zevk mi aldınız. Önüne gelen Ülkücü olursa olacağı bu kansızlar.
Bu mu gerçek ÜLKÜCÜ?

Gezici toma önündeyken çapulcu, doğuda asker taşlayan terörist ama dün tank üstünde şebeklik yapanlar " kahraman " öyle mi..

Gezici sokaktayken polisten gaz yiyince
" OH OLSUN SOKAKTA NE İŞLERİ VAR " diyordunuz dün Erlere Allahu Ekber diyerek koşturan eşkiyalara zarar gelince neden " vah vah " dediniz iki yüzlüler. Er kışlasında emre itaati öğrenir Erlere b*k atmak yerine emri veren komutana atarlansana.
Esnafa dogru "SIK ULAN SIK" diye emir veren Polis Amirini ne çabuk unuttunuz !
Bu mu gerçek ÜLKÜCÜ?
Günün komedisi ne mi? Halkı cihat çağrısı yapar gibi sokağa döken hocaların bugün kendi elleriyle sokağa sürdükleri halkın selasını okumalarıdır. Diğer bir komedi milletim sokaga diyenler ölen halkı o kadar umursuyor ki gelip miting yaptılar seçim şarkısı çaldırdılar ahaha darbeymiş yersen !!!

Akp kesimininde fetocu kesiminde canı cehenneme ordununda polis teşkilatınında içine ettiniz bir halttan haberi olmayan Erlere kıydınız, emri uygulasan hainsin uygulamasan hainsin öldürdükleri benim gibi 19-20 yaşında olan gençecik başları tıraşlı Erler... Tek suçları askerlikten kaçmayıp 18 bin vermemiş olmaları ! Allahınızdan bulun.

Askere düşmanlık, düşmana askerliktir !
-Mustafa Kemal Atatürk

#askerimedokunma
Güncellemeler
+1 yıl
Mesaj atıp siyasi görüşümü soran arkadaşlar ülkücü değil Türkçüyüm sorup durmayın.
Bu mu gerçek ÜLKÜCÜ?