Bazı kişilerin Atatürk'e olan düşmanlığının sebebi nedir?

edaedaedaa
Bazı insanlar Atatürkçü olmayı din düşmanı olmak olarak yorumluyor. Çoğu kişi Atatürk'ün ne kadar dindar bir insan olduğunu bilmiyor. Çok yanlış bir düşünce ne Atatürk ne de Atatürkçü olmak dinsizlik değildir. Ben dindar, dinine bağlı bir insanım ve de Atatürkçüyüm. Atatürke de dinsiz sözünü yakıştırmaları sinirlerimi bozuyor. bir kaç kanıt ile Atatürk'ün ne kadar dindar bir lider olduğunu ispatlamak istiyorum.
-İşte Atatürk'ün en iyi Kuran okuyan Türk seçildiğini bir görsel
Bazı kişilerin Atatürk'e olan düşmanlığının sebebi nedir?
- Saçma sapan uydurma şeyler ile Atatürke düşman olmanız gerçekten çok kötü. bir uydurma ile devam edelim. '' Atatürk Kur'anı Kerime gökten indiği sanılan kitaplar demiş '' diyen arkadaşlara da bir ispatım var.

- Atatürk'ün Hz. Muhammed (s. a. v)'e olan saygısını bilmeyen yoktur diye umut ediyorum.
Bazı kişilerin Atatürk'e olan düşmanlığının sebebi nedir?

- Tekke ve zaviyelerin kapatılmasının nedenini araştırmadığınızı düşünerek aşağıdaki fotoğrafı paylaşıyorum
Bazı kişilerin Atatürk'e olan düşmanlığının sebebi nedir?

-Belki bazı arkadaşların Atatürke düşman olmasının sebebi chpdir. Evet chp Atatürk'ün kurduğu bir parti. Benim fikrimce de bozulmaya uğramış bir parti. Atatürk'ün ilkelerinin dışına çıktığını düşünüyorum tabi bu benim fikrim ama bence bu Atamıza düşman olmanızı gerekçe olarak gösterebileceğiniz bir neden değil
Bazı kişilerin Atatürk'e olan düşmanlığının sebebi nedir?

Umarım aklınızdaki sorulara biraz olsun cevap bulabilmişsinizdir.
Her ne olursa olsun Atamızın destekçisiyiz...
Bazı kişilerin Atatürk'e olan düşmanlığının sebebi nedir?

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Yanlış bir şey söylediysem özür dilerim. Yorumlarınızı bekliyorum :)

Bazı kişilerin Atatürk'e olan düşmanlığının sebebi nedir?