Rüya görüyor musunuz? Görüyorsanız hatırlıyor musunuz? Rüyanızı hayra yorabilirim. (Rüya tabirleri)

Rüyanızda en çok ne görüyorsunuz? Ünlüler mi, erkekler/kadınlar mı, fantastik olaylar mı (uçmak, süper güçlere sahip olmak vs.), sadece boşluk mu... Daha Fazla

Güncellemeler:
Rüyaları "renkli" insanlar olduğumuz yine tescillendi. Yoğun ilginiz için teşekkür ediyorum. Yazmak isteyenler olursa cevap vermeye çalışıyorum elimden geldiğince.
Ufak bir not: "Sanıldığı" gibi "Güzin Abla" "Rüyacı Teyze" "Hayırlı Abla" değilim... Sadece bu işten anlıyorum o kadar... Lütfen hitap ederken yazarken dikkat edelim...Şimdiden teşekkürler...
Rüya diyip geçmeyin linkteki haberi okuyun: link

Buyurun! link
Çok şaşırtıcı bir araştırma okuyun derim : link (Not: Ben yazmadım..)
link Güzel tespitler... (Not: Ben yazmadım)
Unuttunuz galiba rüya görmeyi?
Güncelleme: Rüyaları "renkli" insanlar olduğumuz yine tescillendi. Yoğun ilginiz için teşekkür ediyorum. Yazmak isteyenler olursa cevap vermeye çalışıyorum elimden geldiğince...

En İyi Erkek Görüşü

• Rüya görüyorum.

Ve evet çoğunu hatırlamıyorum.

Son gördüğüm rüyayı aslında bir kaç ay önce yine gördüğümü anımsıyorum. Birbirinden farklı türde karmaşık bir rüya formuydu. Tıpkı bir önce ki gibi, yine aynı demir dolabın karşısına geçtim,kapağını açtım ve içinde duran kutuyu yavaşça çıkardım.

Kutunun üst kapağını açtığımda üç bölmeden oluştuğunu gördüm. İlk bölmede küçük çakıl taşları vardı, ikinci bölmede küçük gümüş parçaları ve son bölmede ise küçük altın parçaları vardı.

Şimdi hatırladım o sırada bir pankart vardı yerde, uzun beyaz zeminli. Üstünde ise link bu vardı.

Rüyalarım her zaman giderek daha da ilginç ve karmaşık bir hal almakta. Yanılmıyorsam iki ay evvel rahmetli JFK ile üstü açık bir arabada Denizli'nin bir ilçesine gidiyorduk.

Ne kadar da garip ve bir o kadar saçma. Çünkü o İngilizce konuşurken ben havada asılı halde duran Türkçe konuşmalarını görüyordum. Normal bir sohbetti..

Soran beğendi
    • Bayağı aşmışsınız siz... Ya da üzeriniz açık kalmış...

• Bilmem, belki de sizin dediğiniz gibidir..