• Sor
  • Bence

Müge Anlı'nın sabah programındaki deprem değerlendirmesini şiddetle kınıyorum. İşte bu da medya terörü değil mi sizce?

Müge Anlı'nın sabah programındaki deprem değerlendirmesini nasıl buldunuz arkadaşlar link atıyorum izleyin sonra cevap yorumunuzu yazın lütfen link

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• müge anlı zır cahil bir insan olduğu için normal buluyorum üstüne vazife olmayan konularda yorum yapmamayı öğretirler ona yumuk gözlü sarı çiyan

• aynen +1

Kızlar Ne Diyor 17

• Bu kadıncagızın ilk gafı değil bu. Hiç hazetmem kendisinden. İçimi acıtan şahit oldugum bir programı vardı bu kadının o günden beri insanlıgından şüpheliyim.Bu insanlar farkında değil mi pkk nın ekmegıne yag sürmektir bu. Bu kadar akılsız olamazlar.Van Bu ulkenın topragı ortalıgı kızıştırmanın ne faydası var oysa ki sarıp sarmalamak gerek tekrar ulusalcı mıllyetcılık altında toplanmak gerek..

• 99 da Diyarbakır'da bulunsaydınız böyle demezdiniz.

• Öncekileri Göster
    • Baın sagolsun arkadaşım. Benimde tanıdğım insanlar vefat etti depremde. Bu kssır bir döngü aramızda ki konuşma farkında mısın.

• Teşekkürler sizinde başınızsağolsun .Farkındayım ne ben size kabul ettirecem ne siz bana :)

• Herkesin bakış açısı bir değil ki.Şehitlerimizin haberlerini duyduğumuzda da gayet normalmiş gibi karşılayanlar çıktı.Türk olarak onlara bir tepkimiz olmadı.Ama şimdi 1 kaç kişi çıktı onlara ders verici nitelikte konuştu diye ülke ayaklandı.Bencede yaptığı davranış hoş değil.En azından kamuoyunun önünde söylenmemesi gereken sözlerdi ama.Bu yanlıştan çok insanların nelere tepki göstermemesi daha önemli.

• Hem aklımızdaki hem de fiillerimizdeki şu ırkçı ve intikamcı tutumu değiştirmezsek, daha çoook bölünürüz biz çok...

• ben bu kadını takip etmiyorum ama doğru demiş, tebrik ediyorum kendisini. burada yorum yapıp akıllarınca kürt-türk ayrımı yapıp ve türkleri faşist ilan edenleri anlamıyorum. polisin çoğu kürt değil mi? askerlerin içinde de çokça kürt yok mu?

• müge anlı mı haklı bence faşisrt.

• sen önce terbiyeni takın, büyü, öyle gel

• diyebileceğim iki kelime şu ki ; ağzına sağlık .

• Biz onun geçmişini de biliyoruz.

• Sonuna kadarda haklı eee ne demişler doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar...

• Müge Anlı'nın tek hatası düsüncelerini pat pat söylemesidir. Cogu insan bunu düsünmüyor mu? Neden kolluk güçlerine sopayla,taşla, bilmem ne kokteyleriyle saldırıyorlar. Simdi onlara muhtac oluyorlar değil mi?Yasanılanlar bir felaket. Orada hiç günahı olmayan da öldü. Peki o günahsız insanların kacı polislere tas atıyorlar diye birlesip onların karsısında dipdik durdu?İyi oldu değil kötü oldu tabi..Ben kürtlere iyi oldu demiyorum pkk lı ailelere, akrabalara iyi olduKürtlerle pkk ayrı şey.Zaten tes atan da pkk yandasları değil mi neden hemen üstünüze alınıyorsunuz ki?

• Bence Müge Anlı haklı.Ama sözlerini yanlış anlamak istiyoruz.Demek istediği şu bence:Biz her zaman onlara elimizi uzatıyor,onları kendimizden ayırmıyoruz ama o insanlar işine geldiği şekilde davranıyor bize.Aman ölsünler bize ne demiyor ki Müge Anlı.Bunu diyende vicdan aranmaz zaten.Fakat bazı şeyleri de görmek lazım.Bugün haberlerde izledim.Hakkarililer taşlarla saldırmış polislere.Allah korusun orada deprem olsa yine o polisleri bekleyecekler.Biz de yardıma gideceğiz ve gitmeliyiz..LAKİN İYİNİYET LAZIM...

• sana hak veriyorum.müge anlının sözleri çok abartıldı.çok severim ben onu ve haketmiyor bukadar lafı.insan içinden geçenide söleyemeyecekse ne anladık özgürlükten.aynen demek istediği senin dediğin gibiydi ama insanlar üzerine gidecek kişi arıyolar.

• gelsin bırazda burda yaşasın ordan ötmeyi biliyor zaten başına sırf bu konuşmalarından bişey gelıcek de ne zaman gelicek çok merak edıyorum kınıyorum müge anlıyı..

• soruna da 5* veriyorum :)

• Öncekileri Göster
    • +1

• eksıleyen ellerınız dert gormesn :) sanırım sızınde bı karın agrınız var sanırım..

• müge anlı cok gereksız bırı

• saçmalamışsın .gereksiz olan senin bu yorumun.

• bence gereksiz olan senin düşüncelere saygılı olmayıp yorumuma yorum katman.şimdi sen de gereksizsin

• Müge Anlı gibi sıfır iq ortalıkta dolaşan birinden başka bir şey beklemediğim için kınamadım.

• Müge anlıdan böyle bir tepkiye şaşırdım ayıptır orda insanlar ölmüş,bebekler , çocuklar madur millet din,dil,ırk ayrımı yapıyor . kınıyorum müge ve müge beyinlileri

• tesekkürler demekki bizim insanimizin ölmesi böylelerinin hosuna gidiyor yazdim zaten twiterdan dedim duyarsam senin annen baban yada ailenden kimin ölürse namusuma kicima kina yakip oynayacagim müge anliya

• +1

• izleyince dondum kaldım ne diyeyim insan ölüyor onlar oh oldu diyorlar , bunlar insansa ben değilim! kürtmüş vandakiler kürtte insan değil mi? 24 şehidimizden kürtte vardı bunlar o şehidimizi kürt diye şehittende saymıyorlardır tıpkı vandaki madurları kürt diye insandan saymadıkları gibi

• Müge Anlı'yı bu düşüncesinde sonuna kadar destekliyorum !

• talihsiz bir açıklma

• Müge Anlı çok kişiyi kırdı bence gördüklerimi söylüyorum kadının kızı kaybolmuş bas bas bağırıyor ayıp tabiki medya terörü

• Herkes kendi geçmişine baksın Müge Anlıda orda bilip bilmeden canlı yayında savurmuş sözleri Kürtler yerine ona söylenecek çok söz var zaten bu sözlerden sonra yaptığınız yardımlarıda istemes onLar bi yardım yapcaksınız ama birsürü laf türklerinde ne kadar dost olduğunu anlamış olduk. Sağolun Irkçı Türkler (:

• arkadaşım sen bir kadın yüzünden türklere laf atıyorsun.üstelik anayasaya göre bu topraklar üzerinde yaşayan tc nüfusu olan herkes türktür.farklılaştırma kendini yani.yıllardır aynı vatanda yaşadığın insanlara karşı tavır almak sana birşey kazandırmaz en fazla bölücü olursun sende.ne güzel gizli profilim kafama göre konuşayım..

• Öncekileri Göster
    • Havlayan sensin ciddiyim kos arkadalarindan belki bi kemik atarlar (:
      Hemde gizli kullanici adi altinda havlayan gizli kahraman... Supergirl hahah...)))

• Bana bu yorumu atarak seviyeni kanıtlamış oldun ? Kendine cici bak arkadaşım ! :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Müge Anlı'yı ben de kınıyorum. Yaptığı terbiyesizliğin dik alasıdır. İnsanlar Türk Kürt diye ayrılmaz. İnsan insandır. Herkesi terorist ilan etti Van'da. Her şeyin bir nedeni vardır. Benim de Van'da tanıdıklarım var ama terorist değiller. İnsanlar bazen ağızlarından çıkanların nerye gideceklerine hiç dikkat etmiyorlar. Sanki orada enkaz altında kalanlar insan değiller. Vallahi fazla bir şey söylemeyeceğim, sinirlerim oynuyor. Enkaz altında kalan asıl insanlıkmış arkadaşım. Bunu bir kez daha gördük üzülerek.

• Kuş beyinli insanlara ait 2dk video izleyerek 2dk hayatımdan boş yere kaybetmiş oldum.

• Sadece böyle açıkça söyleyerek insanları rencide etmesini doğru bulmuyorum. Ama söylediğinde haklılık payı yok mu!? Var tabi. Polise, jandarmaya, devletin kolluk ve resmi güçlerine taş atan kimlerdi ve onların imdadına kim yetişti? Samimi bir şekilde bunun cevabını verebiliyorsanız olay noktalanmıştır zaten.

• Lafın nereye gittiğini bilmemek, kaş yapayım derken göz çıkarmak olmuş. Ama müge anlı bu. Zaten hayatı bu tarz çıkışlarla reytinh yakalamak.işini iyi yapıyor. Bak kendini buraya taşıttırdı. 100 de cevap aldı bile...****Depremde siyaset yapılmaz. Ayıp ayıp.

• Umarım en yakın dönemde orada yaşanan acının benzerini yaşar.

• zaten o acıyı doğu batı kuzey güney hepimiz yaşayacağız.burası deprem ülkesi.ne salak açıklamalar bunlar.oradaki halkın sosyal yapısıyla ilgili benimde sorunum var birçoğumuzun sorunu var.pkk ya verilen açık desteği bilmeyen yok.ama bu meselenin yeri zamanı değil şimdi.insanlar can çekişirken bunun hesabı yapılmaz.

• Öncekileri Göster
    • ben eksiledm.çünkü biz kimsenin canı yanmasın canı yanana da sahip çıkalım derdindeyiz sen beddua ediyorsun!

• Açıkçası tepkini eleştiremeyeceğim arkasında durduğum bir mesaj değil. Fakat kıt zekalı insanların birşey biliyormuş havasıyla böyle bir can derdi ortamında laf sokma hevesinde olması tahammüm edilmez.

Beddua yerine acımak daha yerinde olur.

• %10 da olsa iyi insanlar vardı herkezin düşüncesine saygı duyarım.direk olarak terör sempatizanlığı yapanlar hariç.

• Müge Anlı gerçekleri söylemiş. Kafasından birşey uydurmamış olan olaylar bunlar. Bir şehit verildiğinde demiyormusunuz Allah Belalarını Versin diye ? Belkide böyle veriyor nerden biliyorsunuz. Vicdansız değilim.Oranın cahil halkı için üzülüyorum. Ancak Müge Anlı yanlış birşey soylememıstır. Tam tersine birşeyler hatırlatmıştır o kalleşlere ve masum Kürt kardeşlerimizin kafalarında bir ampul yanmasına sebep olmuştur. Eminim onlarda soruyolardır şimdi bizi ateşleyen PKK nerde?

• Müge Anlı'yı ve onun gibi düşünen herkesi şiddetle destekliyorum...

• bi ağzından salya akmamış kadının.

• insanlığını kaybetmiş gerizekalı kadın,ne söylediğinin farkında değil aptal,orda ölenler insan hayvan değil,böyle gerizekalıları nasıl medyanın önüne çıkartıp program vs seyler yaptırabiliyorlar anlamıyorum,bu sitede o gerizekalı kadına destek veren herkesi kınıyorum,alçak zihniyetli insan ,yada insan bile denmez ona ..

• Sırf bazı doğu illerinde doğmadı diye kendini bu ülkenin sahibi zannedenlerden biri sadece.Vergi vermekten kaçan,sınavda kopya çeken,okuldaki sırasını karalayan,yere çöp atan vb. İnsancıkların bir anda VATANSEVER kesilmeleri beni çok güldürüyor.Adama sormazlar mı sen bu ülke için ne yaptın? Atalarından sırf miras aldın diye bu ülkenin sahibi mi sanıyorsun kendini.Bu ülkede yaşamayı haketmek diye bir tabir gerçekten vardır bazıları bu hakka sahip değildir.Bunların bazısı silahla masumları öldürür bazısı vergi kaçırır bazısı politikada insanları kandırır bazısı devleti dolandırmaya dünden hazırdır.İşte bu yüzden Türk olmak doğuştan gelen değil çaba gösterilerek olan bir durumdur.İşte bu yüzden "Ne mutlu Türk'üm diyene" sözü ırk değil insanlık çağrıştırmalıdır.

• müge anlı haklı belki.ama tüm van halkı için genelleme yapamaz.evet ne yazık ki doğuda terörü destekleyen bir kısım halk var.fakat şu olayda görüp anlamışlardır onların tek kurtarıcısı türkiye cumhuriyeti devletidir.hani nerede o bdp li hlk aşığı vekilleri?

• Hayatında Doğuya gitmemiş insanların klasik düşüncesi işte. Oradaki yaşayanların çoğu pkk yı destekleseydi şimdiye iç savaş çoktan çıkmıştı.

• bence söyledikleri doğru ama yeri ve zamanı değil...

• yanlış

• Hadlerini bilmeleri lazım...Kendi söyluyor ama aşıyor... Hazır metin olmadan yorum yapmaya kalkarsa olacagı bu... Yakında Kanalı'da uyarı alır bu sözleri karşılıgında...

• yapmayana bir şey dememiş ki kadın. yapanlar üzerine alınsınlar demiş yani. bunu demek onu kötü yapmaz ama iyiye teşvik etmek onu iyi yapar.

• ne diyor bu ya?yada ne demeye çalışıyor.veyahut anlamsız anlamsız bişiler yaptığının farkında mı?her neyse sonuçta yaptığı bu işten para alıyor.ekmek kapısı..

• *rsp ruhlu... Onlarda birer ananın evladı lan...

• pcde bir problem var, ses gelmiyor. neler dediğini yazabilir misiniz lütfen?

• abi jakı tak jakı

• Öncekileri Göster
    • Canlı yayında kurduğu cümlelerle büyük tepki çeken Müge Anlı 'Herkes haddini bilecek. Yeri geldiğimi taş atacaksınız, kuş avlar gibi avlayacaksın sonra yardım isteyeceksin. O polisler hemen yardımına koştu oradakilerin. O taş atanların eli kırılsın' ifadelerini kullandı.

• şaşırmadım. müge anlı, IQ 14.
      bunun dışında; bir insan nasıl bu kadar gerizekalı olup da bu kadar ünlü olabilir. bir de bunu izleyenler var. bu kadın gibiler yüzünden belirli bir kesim erkeklere sapık gözüyle bakıyor. birkaç kere izleyin ne dediğimi anlarsınız. (gözlem amaçlı izledim 1 kere.)

• orada elbette iyileri var.kötüler yüzünden hepsine genelleme yapılamaz.zaten kötü oolanlara ALLAH mutlaka onlara cezasını verdiği düşüncesindeyim.bunun kabri ve ahireti de var.

• söylediklerinde yanlış bişey yok... biraz acımasız olmuş hepsi bu...

Yükleniyor...