Balıkesirin Çılgın Eşekleri & İrem Derici - Olayı?

Gizli Üye
Türkiye'nin en çok izlenen videosu biliyorsunuz balıkesirin çılgın eşekleriydi 82 milyon şuan. Dün akşamki beyaz showda İrem Derici: birtek videoyu geçemedim balıkesirin çılgın eşekleri onuda yakında geçicem demişti. Kalbimin tek sahibine klibi ise 76 milyon izlenmiş ve bugün sabah balıkesirin çılgın eşekleri youtubedan kaldırılmış bunun üzerine irem derici kaldırttı diye söylenmeye başlamış herkes, inciciler başta olmak üzere twitterda #BalıkesirinÇılgınEşeklerineDokunma diye dünya gndeminde tt olmuş ve video geri yüklenmiş.. İrem derici videoyu geçmesin diye inciciler videoyu kasmaya başlamış ve irem dericinin şarkısına disslike yağdırmaya küfür etmeye başlamış. Şöyle bakıyorumda ülkedeki gündeme bak ne kadar boş şeylerle uğraşıyoruz mk ya :D sosyal medyanın bu kadar gelişmesi çok kötü oldu bence ergenler gündemi değiştirebilecek duruma geldi artık ülkede. Ben video kaldırıldı diye sevinmiştim dünyaya rezil oluyoruz diye millet kampanya bile başlatmış tekrar yüklemek için cinsel açlığın afrikasıdır türkiye diye boşuna dememişler :D Siz ne düşünüyorsunuz bu olay hakkında?
Balıkesirin Çılgın Eşekleri & İrem Derici - Olayı?
52 Cevap