Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Yalçın Abi hakkındaki düşüncelerınız neler?

Bir çoğumuz Flash TV'de program yapan Yalçın Çakır'ı tanır. Hayranlığımız da vardır. Özellikle programdaki konuklar özenle seçilmiş gibidir.. Yorumlarınızı bekliyorum

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

• Canım sıkılınca internette Yalçın Çakır videoları izlerim. Taklit edilemeyen ve edilemeyecek olan tek program bence :)))))

link

link

1|1
    0|0
    • Harikasın :)

• Hahaha bunu sanırım bilmeyen yoktur ülkemizde. :)))

Bu arada ikinize de teşekkürler ;))

• Bu nasıl bir videooo :D hahahah :D

Erkekler Ne Diyor 22

• dülaaayyy nalor dön

1|0
    0|0
  • Tülaaayy :)) link

0|0
    0|0
  • tanımam mı yaa :))bikeresnde programında karısının büyüsüyle çenesi tutulan adam ve çenesi durmayan karısı yalçın çakır' ın 'yalan testi' programında birbirlerine girmesi yokmuydu heyy Allahım gülmktn koptum :)))

0|0
    0|0
    • tülaay :D

• neler var ya :D en çok beğendıgın hangisi ?

• fazla fenomenim değildr denk geldkçe izlerm ama bii dayakçı koca vardı stüdyoyu basıp yalçın çakırın önüne gelip soyunmuştu oda ilginçti..:))

• Candır, sektör içinde kendine yer bulamaz artık. Üzerine yapışmış bir sunuculuk dramı var.

0|0
    0|0
  • severek izliyorum bunları izleyip eğlenmemek pişman mı :D

link

link

link ismini vermek istemeyn akraba hahaha

0|0
    0|0
  • takım elbiselerin üzerindeki komik hali nedeniyle dış görünüşünden hazetmediğim, birden popüler olması nedeniylede kendini bozduğunu düşündüğüm birisi.

0|0
    0|0
  • üstad ya :D ezilenin dostu;emekli,dul ve yetimin bacanağı yalçın abi :D

0|1
    0|0
    • yürüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

• sürekli izlemek çekilir mi bilmem ama ara sıra nete düsen videolarını izlemek can sıkıntısına bire bir

1|0
    0|0
  • yalçın abi emretsin bu gezegeni yakarım.

fenerbahçe altyapısına vermek için karısından 11 çocuk doğurmasını isteyen adam benim bu arada.

saygılar yalçın abi.

0|0
    0|0
  • Tülay nolur geri dön karıcım seni çok seviyommmm

0|0
    0|0
  • tam bi komedi :)

0|0
    0|0
  • okan bayülgen onu rezıl etti ya kamera arkasını bi gösterdi full yalan dolan adamlara progrmdan önce ögretiyolar falan kimisi tam yapamyo gülüyo programda sahtekar insanlar rtük kaldırır İNŞALLAH

0|0
    0|0
  • Ailecek severek izliyoruz :)

'ama bana yurmuk atmasın'

0|0
    0|0
  • Cok matrak adam

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum,izlemiyorum,izlemede..milletin hayatından,acılarından reyting yapıyorlar

0|0
    0|0
  • ben o prg.mı youtube da gördüm ilk sırf küfür rezillik terbyesizlik ve seviyesizlik o insanlar oynuyo orda gerçek olamaz yani insanlar nasıl alçaltılıo orda hiç hoş bulmuyorum gerçekten rezillikte sınır tanımıolar küfrün haddi hesabı yok ykışırmı bi tv programına aslaaa

0|0
    0|0
  • yalçın abi sen bizim herşeyimizsin... Amigo tarzda.. :)

0|0
    0|0
  • İdolüm :) hastasıyız ailecek :D

0|0
    0|0
  • zalimin zülmü karşısında program yapan , hesap soran , yeri geldiğinde tehdit eden , polisin yapması gereken işi yapan , flash tv'nin vazgecilmezi ve başımız sıkıştığında rahatlıkla gedibileceğimizi düşündüğümüz abimizdir ...:)

0|0
    0|0
  • on numara adam

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir program

Gerek sapık kocalara ayar verişi olsun

Gerekse eşşeğe tecavüz eden adamları yalan makinesine bağlayıp

Doğruyu söyletene kadar işkence etmesi olsun.

Büsbütün bir adam

Başbakan olsa türkiye 5 ayda bütün birliklerden çıkar

tek başına güçlü bir ülke olur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Okan b. nin programların da seyrediyorum ancak. Özenle seçilmiş konuklar bol action ve her daim güncel konular yalçın abi büyüksün

0|0
    0|0
  • komedi gibi bir şey karpuz seçer gibi seçiyorlar insanları evet belkı yaşananlar gerçek ama yalçın abi tam bır komedı arada açıp izliyorum

0|0
    0|0
  • süper bir adam o ya :D bayılıyorum o programa :D

0|0
    1|0
  • dün sahip çıktığı kıza canlı yayında, ağlama kız zilli dedi :) şu göz torbalarınıda aldırsın adama sinir oluyorum:)

0|0
    0|0
  • esas adam, has adam :) korkusu yok cesur :)

0|0
    0|0
  • bir nihat doğan bir o aşığım ikisinede, hangisini seçsem karar veremiyorum ::DD:::::::::PP

1|0
    0|0
  • komık ve cok doğall... gercek ya da rol, ama guzel bi iş yaptıkları kesin

0|0
    0|0
  • İzle gül! Yorumsuz bir adam :D

0|0
    0|0
  • annem annem annem diyor ya :)))

link

2. favorımdır :))

0|0
    0|0
  • çok sexy

0|0
    0|1
  • psikolojik bi adam

0|0
    0|0
  • Başından beri favorettamdır. Şöyle canım sıkıldı tv de birşey yok, açar sıkılmadan izlerim.

Çok doğal, tanışmak isterdim çok :)

0|0
    0|0
  • yok edilmesi gereken ama bazen işe yarayan bir adam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...