Yalçın Abi hakkındaki düşüncelerınız neler?

Bir çoğumuz Flash TV'de program yapan Yalçın Çakır'ı tanır. Hayranlığımız da vardır. Özellikle programdaki konuklar özenle seçilmiş gibidir.. Yorumlarınızı bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Canım sıkılınca internette Yalçın Çakır videoları izlerim. Taklit edilemeyen ve edilemeyecek olan tek program bence :)))))

link

link

• Bu nasıl bir videooo :D hahahah :D

• Hahaha bunu sanırım bilmeyen yoktur ülkemizde. :)))

Bu arada ikinize de teşekkürler ;))

• link

buna bayılırsın ozaman :))))))))(ana fikir -bir konuşmasa ve bırabırabıra)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 21

• tam bi komedi :)

• on numara adam

• yalçın abi sen bizim herşeyimizsin... Amigo tarzda.. :)

• Cok matrak adam

• Ailecek severek izliyoruz :)

'ama bana yurmuk atmasın'

• karımın muskası yüzünden çenem kaydı:)))

• severek izliyorum bunları izleyip eğlenmemek pişman mı :D

link

link

link ismini vermek istemeyn akraba hahaha

• zalimin zülmü karşısında program yapan , hesap soran , yeri geldiğinde tehdit eden , polisin yapması gereken işi yapan , flash tv'nin vazgecilmezi ve başımız sıkıştığında rahatlıkla gedibileceğimizi düşündüğümüz abimizdir ...:)

• yürü bee :D

• dülaaayyy nalor dön

• ben sevmiyorum,izlemiyorum,izlemede..milletin hayatından,acılarından reyting yapıyorlar

• Tülay nolur geri dön karıcım seni çok seviyommmm

• tülayım ben :D

• İdolüm :) hastasıyız ailecek :D

• üstad ya :D ezilenin dostu;emekli,dul ve yetimin bacanağı yalçın abi :D

• yürüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

• sürekli izlemek çekilir mi bilmem ama ara sıra nete düsen videolarını izlemek can sıkıntısına bire bir

• okan bayülgen onu rezıl etti ya kamera arkasını bi gösterdi full yalan dolan adamlara progrmdan önce ögretiyolar falan kimisi tam yapamyo gülüyo programda sahtekar insanlar rtük kaldırır İNŞALLAH

• ben o prg.mı youtube da gördüm ilk sırf küfür rezillik terbyesizlik ve seviyesizlik o insanlar oynuyo orda gerçek olamaz yani insanlar nasıl alçaltılıo orda hiç hoş bulmuyorum gerçekten rezillikte sınır tanımıolar küfrün haddi hesabı yok ykışırmı bi tv programına aslaaa

• takım elbiselerin üzerindeki komik hali nedeniyle dış görünüşünden hazetmediğim, birden popüler olması nedeniylede kendini bozduğunu düşündüğüm birisi.

• yalçın abi emretsin bu gezegeni yakarım.

fenerbahçe altyapısına vermek için karısından 11 çocuk doğurmasını isteyen adam benim bu arada.

saygılar yalçın abi.

• Tülaaayy :)) link

• Candır, sektör içinde kendine yer bulamaz artık. Üzerine yapışmış bir sunuculuk dramı var.

• Mükemmel bir program

Gerek sapık kocalara ayar verişi olsun

Gerekse eşşeğe tecavüz eden adamları yalan makinesine bağlayıp

Doğruyu söyletene kadar işkence etmesi olsun.

Büsbütün bir adam

Başbakan olsa türkiye 5 ayda bütün birliklerden çıkar

tek başına güçlü bir ülke olur...

• tanımam mı yaa :))bikeresnde programında karısının büyüsüyle çenesi tutulan adam ve çenesi durmayan karısı yalçın çakır' ın 'yalan testi' programında birbirlerine girmesi yokmuydu heyy Allahım gülmktn koptum :)))

• fazla fenomenim değildr denk geldkçe izlerm ama bii dayakçı koca vardı stüdyoyu basıp yalçın çakırın önüne gelip soyunmuştu oda ilginçti..:))

• neler var ya :D en çok beğendıgın hangisi ?

• hehe bide o var dimii :)))

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 13

• İzle gül! Yorumsuz bir adam :D

• dün sahip çıktığı kıza canlı yayında, ağlama kız zilli dedi :) şu göz torbalarınıda aldırsın adama sinir oluyorum:)

• komedi gibi bir şey karpuz seçer gibi seçiyorlar insanları evet belkı yaşananlar gerçek ama yalçın abi tam bır komedı arada açıp izliyorum

• Başından beri favorettamdır. Şöyle canım sıkıldı tv de birşey yok, açar sıkılmadan izlerim.

Çok doğal, tanışmak isterdim çok :)

• yok edilmesi gereken ama bazen işe yarayan bir adam.

• süper bir adam o ya :D bayılıyorum o programa :D

• komık ve cok doğall... gercek ya da rol, ama guzel bi iş yaptıkları kesin

• esas adam, has adam :) korkusu yok cesur :)

• Okan b. nin programların da seyrediyorum ancak. Özenle seçilmiş konuklar bol action ve her daim güncel konular yalçın abi büyüksün

• annem annem annem diyor ya :)))

link

2. favorımdır :))

• bir nihat doğan bir o aşığım ikisinede, hangisini seçsem karar veremiyorum ::DD:::::::::PP

• psikolojik bi adam

• çok sexy

Yükleniyor...