Erkek arkadaşımın ailesinin amacı ne?

Gizli Üye
Erkek arkadaşımla bir buçuk senedir birlikteyim ailesini tüm akrabalarını 1 senedir tanıyorum hemen hemen her hafta görüşüyoruz ailesiyle sevgilimle her gün 5. Ay önce evlenme. teklifi etti ama ailesinde bu konuyla ilgili bir girişim yok. annesi balkonuma koyucagim çiçeğe. kadar düşünüyor alıyor ama eline bi. çiçek alıp istemeye. gelemiyor sevgilime sordum babam daha çok erken olduğunu düşünüyor dedi peki. dedim sonra gene sordum babam garanti bir işin olmasını istiyor dedi gene tamam dedim. şimdide yılbaşını. bekle. demiş sabrım taştı. istemiyorum. bu saatten sonra dedim. çok. seviyorum. hayatımda ilk defa. biriyle birlikteyim ve. aşık. olduğum için yanındayım annesi annemle görüşüyor arıyor ama. evlilik konusunu açmıyor onlara. giderken meyve suyu. alıyorum elim boş. gitmiyim. diye babası oğlum o katkı maddeli icemezsin dio ya telefonla konuşuyorum annesi kapat telefonu radrasyon yayıyor dio ama. sözde beni çok sevio hediyeler alıp duruyor bana annesi. bir kere durumumuz yok. su an çok istiyorsa oğlum bir nikahla evlensin dedi ama abisine bmw aldılar paraları yokken kadın beni sürekli ariyo soruyo sevgilim le bugüne kadar hiç kavga etmedik ama. sırf ailesinin amacını çözemediğim için ayrılmayı. düşünüyor m ne yapmalıyım benim ailemle baskı yapıp. bir yandan
Erkek arkadaşımın ailesinin amacı ne?
6 Cevap