Beren Saat neden Kenan Doğulu'yu seçti?

Gizli Üye
Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında? (Anketli)?

Arkadaşlar size bir sorum var ; geçen günlere Beren Saat ve Kenan Doğulu Los Angeles'ta evlenmişler peki Beren Saat sizce neden onu seçti :) ?

Para mı?
Tip mi?
Sosyallik mi?
Diğer (yazın lütfen)
Para
Tip
Sosyal ( popülerite )
Diğer ( yazınız )
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar ben para olduğunu sanmıyorum Beren'in yeterince parası var diye düşünüyorum tip desen öyle çok yakışıklı biriside değil bence ve sosyallik yani popülerite desen yine beren saat bu yüzden seçmiş olamaz diye düşünüyorum tamam adam şarkıcı falan ama beren saat'te baya bir ünlü asıl sorum şu ; sizce Beren Saat neden onu seçti :) Herkese +1
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar ben para olduğunu sanmıyorum Beren'in yeterince parası var diye düşünüyorum tip desen öyle çok yakışıklı biriside değil bence ve sosyallik yani popülerite desen yine beren saat bu yüzden seçmiş olamaz diye düşünüyorum tamam adam şarkıcı falan ama beren saat'te baya bir ünlü asıl sorum şu ; sizce Beren Saat neden onu seçti :) Herkese +1 ?
Beren Saat neden Kenan Doğulu'yu seçti?