Survivor Ünlüler Gönüllülerde yaşananlar gerçek mi?

Özge Ulusoy'dan da benzer açıklama ne düşünüyorsunuz ben inanmaya başladım

Özge Ulusoy adada yaşadıklarını şöyle anlattı;

"Adada çok aç kaldık. Ben bu yaşıma kadar hiç aç kaldığım için ağlamamıştım. Resmen açlıktan hüngür hüngür ağladığım bir günü hatırlıyorum. Adada muzu patates niyetine yedik. Sürekli yemek konuşuyorduk. Ben çıkınca hiçbir şey yiyemedim, midem küçülmüş. Survivor'da bir tane yarış kazandım. Yarış dışında kendimi o kadar güzel sakatladım ki; dişimi kırdım, kaşımı yardım. Yarışlara da korkuyla başlıyordum zaten. O yüzden de biraz performansım düşüktü. Ne gün ne de saati biliyorduk. Bir de onun tartışması oluyordu. Onları bile unutuyorduk zamanla."

Programa gelen seyirci soruları arasındaki "Özge bacaklarına ne sürüyordu?" sorusuna ise Ulusoy şu cevabı verdi;

"Bacağıma sinek ilacı sürüyordum. Doktorun verdiği sinek ilacıydı. Çok işlevli bir şey. Hem parlatıyor hem de sineklerden koruyordu. Zamanla soyuluyorduk ve tırnaklarımızla birbirimizin derisini çıkartıyorduk. Gerçekten çok zordu. Beklediğimden çok zordu. "

GECE TUVALETİMİZİ TUTUYORDUK

Saba Tümer'in tuvalet ihtiyacını nasıl giderdiklerini sorduğunda Ulusoy şu cevabı verdi;

"Tuvalet hiç beklemiyordum yani ormana yapacağımı. Hiç beklemiyordum böyle bir şey yapacağımı. Tuvalet ihtiyacımızı giderebilmek için birlikte gidiyorduk ormana. Gece karanlıkta geldimi tutuyorduk. Tuvalet çok zordu. Adada bronzlaştığımız için kaşın çıkmış tüyün çıkmış o kadar da görünmüyordu.

Taçmin Tümer ise yaşadıklarını şöyle anlattı;

"Şöyle düşünüyordum, oruç tutar gibiydim. Ama tutuyorsun ve iftar sofrası yok. Açsın ve bir sonraki gün yine açsın. Yarışmadan elenince 5 kavanoz çikolatayı bir anda yedim. O an mideme ağrılar girdi. Kıbrıs'ta açık büfeydi bir de baklavalar falan. 10 kilo verdim. 3.5 kilo geri aldım. Kendime yeni kıyafetler aldım. Onları giyebilmek için bir daha kilo almam herhalde."

Güncellemeler:
tuvalet ihtiyaçlarını gerçekten gideremediklerine tamamen dogal olduklarına

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

 • hadi diyelim bu yalandı da ilk survivor neydi?

  türk yunan olan bence elbette bu sefer ki biraz yapmacıktı ama büyük ölçüde de gerçekti

  1|0
  • Şikayet

   ilki güzeldi di mi

   ben de sevmiştim ırmak vardı, tanıdık çıkmıştı hatta :D