Idolüm dediğiniz kişi kim?

örnek aldığınız hayran olduğunuz beğendiğiniz etkisinde kaldığınız biri

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Michael Jordan

• Jordan'ı örnek alıyosan baya süspansiyonlu bi genç olman lazım:D

• süspansiyon derken katı-sıvı karşımından bahsetmiyorsundur dostum :)
      başarısızlıklarına rağmen yılmamsı beni etkiler

Erkekler Ne Diyor 14

• diyojen

• Hz. Muhammed ( S.a.v )

• vehbi koçeş olarak ise burdan iki kişi kendilerini yengem ablam gibi severim

• eric schmidt,sergey brin,bill gates

• yazar olarak ihsan oktay anar

• Artıladım.

• Öncekileri Göster
    • benden de +1 puslu kıtalara atlası ve suskunlar favorimdir ihsan oktay candır baldır :)

• kitabül hayel de güzeldir amat'ı ıskalama sakın, aklın oynayacak yerinden, puslu kıtalar atlası kadar sağlam yazmış usta. efrasiyabın hikayeleri bugüne kadar elime geçmedi ama amat'ı şiddetle tavsiye ediyorum sana. :)

• Her kişiden biraz biraz diyelim.

• Ne Filozoflar ne Proflar.. Sadece Babam , Onun Gibi Dik Duran , Haram a El uzatmamış , Babam Gibi Adam OLmak iSterim.

• İdolüm kimse olamaz.Çünkü ben kendimi bulmaya çalışan birisiyim ve mutlak iyiyi ve mutlak doğruyu arıyorum.Gözlemlerim ve okuduklarım, herkesin az da olsa yanlış birşeyler yaptığını ya da dediğini gösteriyor.Bu nedenle de bir idolüm yok ama herkesi okur ya da dinlerim.Zaten önemli olan da budur.Herkesten mutlak doğruları ve iyileri alır ve uygulamaya çalışırım.Sevdiğim kişilere gelirsek; bunların sayısı çok fazladır.Çünkü hem siyaset, hem felsefe ya da diğer alanlarda okuduğum iyi kitapların yazarlarının bakış açılarını severim.Bu nedenle de çok fazla bakış açısını ve zekasına hayran olduğum insan vardır ama bu tek bir kişi değildir.

• atatürk ve peygamberler

• Tobe est...

• Boksta Roy Jones... Tek geçerim :)

• hiç düşünmedim düşünmeyede pek niyetim yok.

• mimar sinan muhammed mustafa (s.a.v)mevlana yavuz sultan selim han fatih sultan mehmet han evrenoshz hamza hep bunlara yaptıklarına hayranım umarım onlarda bana hayran olur

• +100

• teşekkürler

• Kimseyi örnek almam. Ben sadece ben olmak istiyorum. link

• güzel fikir kendin olman için kendini bilmek gerekli rehber olmadan buda bence biraz zor

• Allah akıl fikir vermiş etrafına iyi bakmayı iyi bir gözlemci olmayı denersen bir idöle ihtiyacın olmaz.

• Resimdeki Muhterem kişilik

• Kimdir o sarı renkli kardeşimiz?

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...