Güzel/yakışıklı olduğunuz için isyan ettiğiniz oluyor mu?

Son günlerde yüzümde sivilce çıktı 😞 Ergenlikte bile çıkmayan sivilcelerin şimdi çıkması beni çok üzdü. Güzelliğime nazar değdiğini düşünüyorum.

Nazardan nasıl korunabilirim? 😞

Güzel/yakışıklı olduğunuz için sizin başınıza gelen talihsizlikler nedir?

0|0
2237

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

Kızlar Ne Diyor 22

• Çok güzel olduğumu düşünmüyorum ama bu yüzden başım defalarca belaya girdi ne yazık ki :/

0|0
    0|0
  • Aktardan sap sabunu (kan tasi) al. Suyla islatip yuzune sur. Sivilceleri kurutuyor.
    Soruna gelirsek beni küçüklükten beri hep yabanci saniyorlar hatta bu yuzden yanima gelip konusmayanlar varmis. Bana cok komik gelmisti cunku kendimi beğenmiyorum.
    Kucukken sahilde oynarken bir grup genc yanima gelip italyanca konusmaya basladi. Sonra ingilizce bir şeyler dediler. Annem cagirinca da cocuklardan biri "aha turkmus lan" demisti çok gulmustum. Sadece yabancı oldugumu dusunuyolar iste ama ben guzel bulmuyorum kendimi pek

0|0
    0|0
  • Yok niye isyan edeyim ki, sabır erdemdir sivilce için isyan mı edilir :)

1|0
    0|0
  • sorma ya durmadan isyanlardayim, her gün erkeklerlen ugras dur, isyerime kadar takip edenler, arabaylan yanimda duranlar, bu ne ya. güzellikde basa bela inan.

0|0
    0|0
  • Lanet olsun içimdeki Adonisli irkeğe

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • Yok be

0|0
    0|0
  • İnsana en çok kendinin nazarı değermiş ;)

0|0
    0|0
  • hayır cok seviniyorum gurur duyuyorum

0|0
    0|0
  • Al sen seversin bunu şjsnsksndk

0|0
    1|0
  • Bir süredir isyanlardayım.

0|0
    0|0
  • Evet her Kaş aldirdigimda heleki farklı yerse Ayy kaşın çok güzel derler muhakkak ve ertesi gün kaşımin bir yeri ya dökülür ya da kasımdan bile sivilce çıkar

0|0
    0|0
  • Nazar değecek bir güzelliğim yok

0|0
    0|0
  • Cirkiniz biz 😄😄

0|0
    0|0
  • Ayetel kursu oku

0|0
    0|0
  • Hastalaniyorum ya da işlerim ters gidiyor

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
  • O hormonlarla alakalı olabilir :)

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyor. Halimden mutluyum. Sicilce için doktora gidebilirsin. Kafana takma..

1|0
    0|0
  • Guzel olmadigim icin problem yok

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...