Bakımlı olmak özgüveni arttırıyor, Bakımsız veya özensiz halinizle bile kendinize güveniyor musunuz?

Subarusti
Merhaba değerli arkadaşlar. Bakımlı ve kendine dikkat eden kişiler, doğal olan kişilere göre daha özgüveni yüksek ve girişkendir. Siz doğal halinizle de kendinize güveniyor musunuz? makyaj yapmadan veya bakım yapmadan da her anlamda dikkat çekebilir misiniz?
Edit : Her zaman formum yerinde :D
Bakımlı olmak özgüveni arttırıyor, Bakımsız veya özensiz halinizle bile kendinize güveniyor musunuz ?
Bakımlı olmak özgüveni arttırıyor, Bakımsız veya özensiz halinizle bile kendinize güveniyor musunuz?
#Subarusti
Bakımlı olmak özgüveni arttırıyor, Bakımsız veya özensiz halinizle bile kendinize güveniyor musunuz?