Kadınlar bakımsızlıktan şikayetçi! Sevgilinizden bakımsız olduğu gerekçesiyle ayrılır mısınız?

Ayrılmak isteyen kadınların büyük bir bölümü 'bakımsız' olduğu gerekçesini öne sürüyor.
Çünkü kadınlar; kendine bakan, giyinmeyi bilen, dış görünüşüne önem veren erkekleri beğeniyor ve tercih ediyor artık.

Siz bu sebeple ayrılır mıydınız?

2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle de olması gerekiyor zaten. Genelde kilo vermek isteyen kadınlar oluyor. ''Yakında düğün var kilo vereyim, kilo alırsam karım fiziğimi beğenmeyebilir.'' gibi düşünen erkekler pek yok gibi. Kadın-erkek fark etmeksizin kendine dikkat etmeli diye düşünüyorum. Cilt bakımında nirvanaya ulaşmışlar gibi maske kürü deneyenler kadar bakımlı olmasalar da en azından her sabah yüzünü sabun ve ılık suyla yıkasın. :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ama mesela kime gore neye gore bakimsizlik :// yani kendine dikkat etmesini isterim ama bunu bir ayrilik sebebi boyutuna getirmiyim bilmem ://

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Fazla gaddarca olurdu.

0|0
    0|0
  • '' peki hayat şartları ve getirisi onları unuttuk mu? ya şartlar elvermiyor ise'' hayatta her şey manevi değerlerden çıktı ve çıkmaya devam ediyor. mesela eskilerden bir örnek siz hiç anneanne ya da dedenizde böyle bir durum gördünüz mü? onlar da insandı ve aşıktı seviyorlar dı. ama içindeki duygularını. artık insanlara olan inancımı tamamen kaybetmiş durumdayım çünkü gittikçe ''insanlığımız dan '' çıkar olduk.

2|2
    0|0
  • Genelde kadınlar, kendisine saygısı olan erkekleri tercih ediyor. Erkeğin kendisine olan saygısı ile erkek kendi giymini bakımını sağlığını düzene koyar. Bir sürü şey yapar da şimdilik bunlar yeter.

5|0
    0|0
  • çok derlediğimiz de duş alırsak
    vücut traşlarımıza özen gösterirsek
    uzayan tırnaklarımızı kesersek
    her gün 1 kere bile olsa yatmadan dişlerimizi fırçalarsak

en azından kötü bir imajdan kurtulmuş oluruz, makyajdan falan bahsetmiyorum, ben doğal olan insanları severim. o yüzden hadi biraz olsun makyajda olsun... ama doğal ve orjinal yüz hatları daha çok tercihimdir.

4|0
    1|0
  • Mazeret üretmek yerin çözüm üretirim. Sevgiden aşktan, karakterden bahsedip, ilk tanıştığında beğenerek çıkmak istediğim birini ilerleyen zamanda bakımsız diye terk etmem. İnsanlar bakımsızken bir anda bakımlı hale gelebilir, karakter baki kalır.

0|0
    0|0
  • Ayrılırsa ayrılsın. Benden başka seven bulacaksa gitsin. Sanmasın ki ben gibi doğru birini bulur yalanlar içinde.

0|0
    0|0
  • Bakımsız insana katlanılmaz.

0|0
    0|0
  • Bakımlı olsak benimi aldatıyon derler bakımsız olsak niye kendine bakmıyon derler anlıycağın napsak suç oluyor buda demek oluyoki aşağı tükürsek sakal yukarı tükürsek bıyığa denk geliyor

0|0
    1|0
  • mantıklı

0|0
    0|0
  • ayrilirim

0|0
    0|0
  • Hiç bir kadın için bakım yapmam... yapıyosam kendimi rahat ve huzurlu hissettiğim için yaparım...

0|0
    0|0
  • bakımlı olduk yok kıme süsleniyorsun falanlar filanlar ayar yok sizde :D

1|1
    0|0
  • şu an sevgilim olsa ki yok ama diyelim ki var bir sahile gitsek denize girmek için üstümü çıkartsam kız beni terk eder ya da hemen havluyu alıp üstümü örter yaa

0|0
    0|0
  • bunu sıkça dıle getırırım ama ne zamankı katlanılmaz bır hal almaya baslar o zaman sınırları zorlarım

0|0
    0|0
  • palavra. manken gibi kız kirli dişli kıllı şişman yaşlı adamlarla sevgili. işin garibi parası içinde değil. resmen aşık bildiğin. çok örneği var.

0|0
    0|0
  • ayrılmam bu sebep bile değil

0|0
    0|0
  • Ayrılırım

0|0
    0|0
  • Bakımsız kadın sakal ve bıyık bırakıp bacak kıllarıyla kime güzel görünürki kimsenin bakımsız bir kadın veya erkeği tercih edeceğini sanmam taki azgınlık tavan yapana kadar istisna bu olur sanırım😞

0|0
    0|0
  • Bana bakım hakkında tüyolar verirmisiniz?
    Tırnaklarımı keserim-traş olurum-düzenli banyo yaparım-deydorantta kullanırım- başka neler var.

0|0
    0|0
  • Ben bakımlıyım. Bakımsızlıktan şikayet ederim elbette.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 65

• Ayrılmam ama uyarırım..
    Ben nasıl dikkat ediyorsam oda etmeli..

0|1
    0|0
  • yani tırnaklarını kesmezse -ki erkekte uzun tırnak iğrenç görünüyor- 1 ayda bir banyo yaparsa , saç sakal karışmışsa kendine bakmıyorsa ayrılmamda söylerim yani bunları yap diye. evlilik basit bişey değil öyle hemen ayrılmam. ama bunlar mide bulandırıcı. midemin aldığı yere kadar gider, sonra ayrılırım

0|3
    0|0
  • Sevgilimse ayrılırım. Eşim de öyle olmaz çünkü o sebepten evlenmemiş olurum. Bakımsız insan ille bir yerde kendini ele verir. Bakımdan kastım temizlik de girer içine ille bir yerde fire verir. Hoşlanıp tanıştıktan sonra bu sebepten soğumuşluğum çok var.

1|0
    0|1
  • Allah göstermesin çok pis ise burnunu karıştırıp etrafa sürme, tuvaleti pis bırakma, dişlerini fırçalamama, 2 haftada bir duş alma, pis kıyafetleriyle evin içinde gezme, kulağını karıştırıp kirine dil atma vs bunlar varsa ooooo ter kokma filsn

0|0
    0|0
  • Bakımlı olmayan biriyle baştan olmam zaten.
    Bakım sadece iyi giyimden falan ibaret değil tabii temiz olması çok önemli. Aslında bakımsız olan ama dışarda iyi giyinip, parfüm sıkıp dışarı çıkarak bakımlı olduğunu sananlar var da.

0|0
    0|0
  • Ayrılırmıyım emin değilim sanırım onu teşvik ederim bakımlı olmaya.

0|1
    0|0
  • Erkeğin zaten bakım için pek bir malzemesi yok, kişisel temizliği saymazsak saçına sakalına dikkat etsin, mal mal giyinmesin yeter. Bunları bile yapmayan üremesin zaten

0|1
    0|0
  • Arkama bakmadan uzaklaşırım.

1|1
    0|0
  • Onu bakımlı olmaya teşvik ederdim

0|0
    0|0
  • kadında-erkekte kendine bakmalı aslında

0|0
    0|0
  • Duş alıyor, dişini fırçalıyor, kılını tüyünü uzatmıyorsa gerisi için ayrılınmaz. Ee bunları yapan adam da evlenince bırakmaz herhalde

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ayrılırım.

0|0
    0|0
  • kendisiyle ilgilenmeyen insan benimle nasıl ilgilensin? böyle bir insan ile birlikte olmak istemem

1|0
    0|0
  • Hayır be

0|0
    0|0
  • Ayrilmam bu sebeple ama ipin ucunu kacirdiysa sorun cikaririm.

0|0
    0|0
  • Bir erkekten ayrılmam için birden çok sebebim var bakım konusunda :D O yüzden hiç başlamamak en doğrusu ahj

0|0
    0|0
  • Kendine bakmayan birine tahammülüm olmaz.

0|1
    0|0
  • ayrılabilirim ya bikere kendine bakmıyor özen göstermiyo ondan ne bekliyim ki ben çevreye karsi bile değil kendine saygıdan bakımlı olması şart bence. Hele ki ben bu kadar özenli davranırken sevgilimin özensiz olması delirtirr

0|0
    0|0
  • Ben biriyle olmadan önce zaten bakımlı olup olmadığına bakarım eğer zamanla değişirse önce bunu değiştirmesini söylerim olmazsa ayrılığa kadar gidebilir

1|0
    0|1
  • Bunun için ayrilmam ama bakımlı temiz olmasini dillendiririm

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    45
Yükleniyor...