Bazıları şanslı doğar! Senin tüylerden yana şansın nasıl?

Sanılanın aksine tüylerimizin kalınlığı, rengi, uzama hızı; hepsi genlerimize ve hormonlarımıza bağlı…

• Ben şanslı olanlardanım, tüylerim ince ve açık renk
    A seç
  • Pek şanslı değilim ve güzellik salonlarından hiç hoşlanmıyorum. Yok mu derdime bir çare?
    B seç
  • Benimkiler hemen uzar; onların hızıyla kapışacak bir yöntem istiyorum…
    C seç
  • Tıraş oluyorum ve kalınlaşma, hızlı uzama gibi sorunlar yaşamıyorum.
    D seç
  • Tüylerimi olduğu gibi kabul ediyorum; gerçek şansın acısız bir şekilde pürüzsüz bir cilde kavuşmak olduğunu düşünüyorum!
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

15|3
142

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 142

• Kendimi ve tüylerimi seviyorum. Almiycam almiycam, tüyler benim değil mi? Almiycam.

Şak bi' yana, tıraşa karşı ön yargımı kırdığımdan beri kafam rahat. Kendimi sizin kollarınıza emanet ettim😕

10|6
    14|2
    • 6gün

Tıraş pürüzsüz yapmıyor ama

• 3gün

@KediEzgi tıraş olmak, cildinin üst kısmındaki ölü deriyi uzaklaştırarak, cildinin pürüzsüz ve güzel görünmesine yardımcı olur. Fakat tıraş sonrası en mükemmel görünümü yakalamak ve pürüzsüz hissetmek için tıraş jeli ve nemlendirici losyon kullanmayı unutmamalısın!

• 2gün

Ama benim ağdadan daha çabuk çıkıyor traş yapınca?

• "Hayattaki şansım" capsleri beni örnek alarak meydana çıkmış gibi. Hiç şanslı değilim. Bakıma dünyanın parasını vermek de istemiyorum. Yaz da gelmişken "Ne yapacağım" derdine düştüm.

8|3
    2|1
    • 2gün

Venus Breeze ile dert yok, acı yok, sert kimyasal yok. :) Venus Breeze'in entegre jel barları sayesinde sert kimyasaldan uzak, sabuna gerek kalmadan istenmeyen tüylerden kurtulabilirsin. Sormak istediğin bir soru olursa biz buradayız. ✌️

• 2gün

cok tesekkurler :)

• İnce tüylerim var. Eskiden tıraş bıçağından korkardım ama aylardır tıraş bıçağı kullanıyorum.

5|2
    3|1
    • 2gün

Tıraş bıçağından korkulmasına gerek yok. :) Tıraş bilindiğinin aksine tüylerin kalınlaşması ve sertleşmesine neden olmuyor. Tüylerin uzama şekli genetik ve hormonsal yapıya bağlı olarak gelişiyor. Bacaklarını ne kadar tıraş edersen et tüylerin daha kalın çıkmıyor. Yalnızca tüyler yeniden uzamaya başladığında daha kalın çıkıyorlarmış gibi görünür. Güle güle kullan. ✌️

• Tüylerimden memnunum ama acısız bir yönteme "hayır" diyemem. :)

3|3
    1|0
  • Bir süredir hormonlarımdan dolayı tüylerimin çıkış hızında ciddi bir artış var. Daha acısız ve kolay bir yöntem ararken anketinizi gördüm. Deneyeceğim mutlaka. :)

1|2
    2|0
  • Ah benim tüylerim çok hızlı uzuyor. Ne yöntem denersem deneyeyim çabucak uzuyor. Yok mu bir çare?

2|1
    2|2
  • Jiletle aldıkça kararma yapıyor cildimde. Malesef jilet kullanamıyorum.
    8 aylık hamileyim. Bikini bölgeme erişip, bir aylık güzel bir temizlik yapmak en büyük temennim.
    Bilirisiniz belki, gebelikte kan dolaşımı en az 25 lt arttığı için hassasiyette o kadar artıyor.
    Lokal anastezi için (uyuşup acısız alım için) emla krem aradım 120 tl Şu an fiyatı. Malesef ki bir tüp yetmiyor hiç bir kadına yogurt gibi bol bol sürülecekmiş ve streç filmle 2 saat hava almadan bekletilecekmiş.
    Oda bebeğe rahmin yoluyla etki yaptığı için kullanamıyorum.
    Acı istemiyorum , cildimde kararma ve tüylerimde artış, kalınlaşma istemiyorum. Durum böyle olunca çaresizm😑 şimdi dopum yapsam, Ebeler alay eder diye korkuyorum.

0|0
    0|0
    • 3gün

Sanırım bende sennle aynı şeyleri yaşamaya kuvvetli bir adayım. Tüylerim aşırı hızlı uzuyor. Sanırım önce lazer sonra bebek olarak bir sıralama yapacağım. Jilet aşırı kararma ve kaşıntı yapıyor

• 3gün

1 hafta demeden geri çıkıyor

• 2gün

Selamlar! Öncelikle sağlıklı günler diliyoruz. :) Sert kimyasal ve acıdan uzak durmak istiyorsan tıraşa şans verebilirsin. Çünkü tıraş olmanın ten rengine hiçbir etkisi yok, bu tamamen genlerinle alakalı bir durum. Hatta tıraş olmak, cildinin üst kısmındaki ölü deriyi uzaklaştırarak, cildinin pürüzsüz ve güzel görünmesine yardımcı olur. Ek olarak tıraş bilindiğinin aksine tüylerin kalınlaşması ve sertleşmesine neden olmuyor. Tüylerin uzama şekli genetik ve hormonsal yapıya bağlı olarak gelişiyor. Bacaklarını ne kadar tıraş edersen et tüylerin daha kalın çıkmıyor. Yalnızca tüyler yeniden uzamaya başladığında daha kalın çıkıyorlarmış gibi görünür. Denemeni tavsiye ediyoruz.

• Her çıktığında yapıştırıyorum ağdayı. Şans Mans yok

1|3
    0|0
  • Bu konuda şansım yok evrim teorisine kanıt gibiyim galiba 😄😄

4|2
    0|0
  • Tüylerim yok denecek kadar az.

O değilde yaşım 12 falandı o zamanlar hep kolumda kıl çıksın isterdim. Bizim bur tane asuman teyzemiz vardı (komşu) onun kolu kıllıydı ve o kadar yakışırdı ki anlatamam. Hep onun gibi olmak istiyordum o yaşlarda, şimdi aklıma getirdiniz pek güldüm. 😂

0|0
    1|2
  • Tüylerin ince ve açık renk olması iyi değil yalnız:) Lazer epilasyon işe yaramıyor bu tip tüylerde ve diğer yöntemlere tabii her seferinde sövüyorsun içinden.

0|0
    0|0
  • Çoğunluk gibi benim de tüylerimin gürlüğü ve çıkış hızı normal. Ama ben de acıdan ve sürekli güzellik salonlarına koşturmaktan bıktım. Daha kolay bir yöntemi olmalı.

0|1
    0|0
  • bal akıyor her yerimden, tek tüy yok.

2|2
    0|0
  • iç jilet kullanmadım ama almazsam erkek bacağı tanımı vücut buluyor benim gibi nadide bir kadın için çok acı verici..
    keşke annem gibi olsaydım çok canm yanıyor anne;(

0|0
    0|0
  • tuysuzluk😈😸

1|0
    0|0
  • Ağdayı kullanmayı seviyorum ama bazı durumlarda tıraş yapıyorum acelem vars a

0|1
    0|0
  • Sarı ve ince benimkiler

0|1
    0|0
  • ince ve açık renk sarı
    :D seçilmişim <3

0|1
    0|0
  • Amelyat olmadan once araştırmıştım en guvenılır ve en iyisi gilette venus 9aydır devamlı kullanırım 🙈tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • ne sanılıyormuştu ki

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    122
Yükleniyor...