Kızlar Buraya! Ağdanın En Can Sıkıcı Yanı Sence Hangisi?

Ağda denince koşarak kaçmak isteyenler toplansın!

• Güzellik salonunda acı saatler harcayıp üstüne de dünya kadar para vermek!
    A seç
  • Evde her tarafın yapış yapış olmaması için ne yapacağını şaşırmak...
    B seç
  • Tıraş bıçağı kullanmak varken, neden kendine acı çektirdiğini sorgulamak!
    C seç
  • Bu kadar zahmete girmek yetmezmiş gibi bir de batıklarla uğraşmak!
    D seç
  • Yeniden ağda yapılabilecek kıvama gelene kadar kısa tüylerle gezmek zorunda kalmak…
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

11|5
371

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi birbirini getiriyor aslında. :) Evde yapınca fazla yapış yapış oluyor, uzmanlar daha iyi yapar deyip güzellik salonuna gidince de hem fazla acı hem fazla para hem de fazla batıkla uğraşmak zorunda kalıyoruz. :)

Aman aman, ağda benden uzak olsun.

14|5
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 370

• batıklarla uğraşmak. tüylerin uzamasını beklemek. acısı, yapış yapışlığı, zaman kaybı falan bişey değil de o ikisi sıkıntı.

28|4
    0|0
    • O zaman Gillette Venus. :)

• Jiletin tüyleri kalınlaştırdığı falan yok kızlar. Bu algı nasıl yıkılır bilemiyorum ama yıllarca ağda denedim berbat birşey batıklar ayrı kısa tüyler ayrı iğrenç. Sonra lazer için jilete başladım. rahatlık budur dedim. hamilelik dolayısıyla lazer yarım kaldı o yüzden jilete devam ediyorum. Sürekli tüysüzüm acı derdiyle uğraşmıyorum tek sıkıntı 2 günde bir kullanmak zorunda olmak ama bu benim için sorun değil.

• @morrengemeftun zırt pırt niye jıletle ugraşacan ıkı güne bir kıllarla ugraşmak yerıne bı kere acı çekıp bı ay temız olmak daha ıyı

• Ağda başlı başına can sıkıcı bir şey ama mecbur yapıyoruz.

25|11
    2|1
  • Batık oluşumuna sinir oluyorum. Özellikle bacaklarımda o batıklar saçmasapan bir görüntü oluşturuyor. Geç çıkartıyor falan diye yıllarca kullandırdılar ama bıraktım ben. Hiçbir geciktirici etkisi yok bence.

5|2
    0|0
    • şu an ne yapıyorsunuz

• @zarafetlik, ağda bacakları pürüzsüzleştirirken, bir yandan da batıkların oluşmasına neden olabilir. Tüylerinden kurtulma yöntemin ister tıraş ister ağda olsun, tüylerini almaya ölü derilerinden arınmış ve temiz bir cilt ile başlamak batıklardan korunmanın en iyi yolu!

• Jilet denemedim ama Venusu deniyecegim

• En temizi ağda ama o yapışkanlık sinir bozucu..

5|0
    0|0
  • Hangisini seçeceğimi bilemedim şu an. Hepsi çok çok kötü. Ama benim en sevmediğim şey morluklar, kızarıklıklar. Kesinlikle ağdadan sonra bir yere gidemiyorum, uzun uzun pijamalarımı giyip evde oturmak zorundayım. :/

5|2
    1|0
    • O zaman artık eski yöntemlere veda edip, Gillette Venus'e geçme zamanı. Hem beklemene gerek yok, hem vakit kaybetmene. Hızlı ve acısız sert kimyasal olmadan pürüzsüz bir cilde kavuşacaksın :)

• kıllı iken sakla agda yap sakla ne anladim bu işten desene

• Tüylerin uzamasını beklemek.

2|2
    1|0
  • Tıraş güzellik salonlarında yapılan ağdaya göre hem daha kısa sürer hem de daha ekonomiktir. Gillette Venus ile güzellik salonuna gitmek zorunda kalmadan ölü derilerden arınabilirsin.
    :)

1|0
    0|0
  • Burada bir sürü görüş paylaşılmış ama ben yıllardır sir ağda kullanan biriyim ve gerçekten düzenli yapıldığında gerçekten o kadar azalıyor ki :) Benim yok gibi birşey nerede ise. Ayrıca sir ağdayı da bu işte işini bilen kişilere yaptırmanız gerekiyor. Profesyonel kişiler yaparsa acı daha az oluyor ve morluk ya da kızarıklık gibi sıkıntılar yaşamıyorsunuz.

2|0
    0|0
  • Ağda hakkındaki görüşlerinizi hayretler içinde okudum. Neden sir ağda gibi güzel ve etkili bir ağda varken, el ağdası veya eski tür şekerli ağda kullanıyorsunuz? Sir ağda sert bir ağdadır, özü reçine olduğu için fakat öncesinde bir "yapış tekniği vardır". Bu tekniklerle kolayca kılınızı alabilir ve sonrasında süreceğiniz tüy azaltıcılarla kıllarınızı YOK EDEBİLİRSİNİZ👍🏻Maalesef günümüzde artık herkes ağdacı oldu, önüne geçilmiyor. Siz yaptıranlar nasıl yapılacağını bilirseniz, mutlaka profesyonel birini ilk görüşte anlayıp güvenebilirsiniz... Hiçbir ağda "düzgün yapıldığı takdirde" asla yanma, morarma, tahriş, batık, yağ bezesi, kıl dönmesi, iltihap ve sarkma yapmaz!

1|0
    0|0
  • mecburiyetten yapyoruz o kadar acı cekiyoruz ya😕😕

3|1
    0|0
  • Ağda yapmayı sevmiyorum vücudum battaniyeye döndü bu şekilde mutluyum 😂😂😂😂😂😂

3|0
    0|0
  • Jilet daha sert ve gür çıkarıyor. Bu gerçeği kimse değiştiremez. Lazer en iyisi. Ha lazer yaptıramayanlar da jilete bulaşmasınlar bence.

1|1
    0|0
  • Kısa tuyler cikiyo hic bisi yapamıyosun ya o işte.

1|0
    0|0
  • en iyi epilatör kısa tüyleride alıyo
    kötü yanı batıkk

0|1
    0|0
  • Ağda iyidir ya. uzun süre de etkili kökünden söküyor tüyleri. Zamanla tüyler azalıyor zaten

0|1
    0|0
  • batikla uğraşmak ıyy.

0|1
    0|0
  • ağdanın canı cehenneme yaşasın jilet :D (arkadan müslüm baba fon müziği)

0|3
    0|0
  • Gilette venus benim kurtarıcım.. Ne yapışkanlığı ne acısı hiçbiri yok.. Fazlasıyla rahat 5dakikada işim bitiyor. Batık sorunum da Yok. Tekrar uzamasını bekleme gibi derdim de Yok her duşta kaygan bir geçiş yeterli 🚿 🙂

0|0
    0|0
  • Ağdayı bir yıldır yaptırmıyorum. Lazer on numara. Ağdada uzamasını beklerken şort giyememe gibi bir skandal var... 🤗

0|0
    0|0
  • Kıla tüye bu kadar kafa takmaya gerek yok #gilettevenüs var

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    350
Yükleniyor...