Kızlar Buraya! Ağdanın En Can Sıkıcı Yanı Sence Hangisi?

Ağda denince koşarak kaçmak isteyenler toplansın!

• Güzellik salonunda acı saatler harcayıp üstüne de dünya kadar para vermek!
    A seç
  • Evde her tarafın yapış yapış olmaması için ne yapacağını şaşırmak...
    B seç
  • Tıraş bıçağı kullanmak varken, neden kendine acı çektirdiğini sorgulamak!
    C seç
  • Bu kadar zahmete girmek yetmezmiş gibi bir de batıklarla uğraşmak!
    D seç
  • Yeniden ağda yapılabilecek kıvama gelene kadar kısa tüylerle gezmek zorunda kalmak…
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

9|5
304

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Gillette Venus Breeze

Kızlar Ne Diyor 304

• batıklarla uğraşmak. tüylerin uzamasını beklemek. acısı, yapış yapışlığı, zaman kaybı falan bişey değil de o ikisi sıkıntı.

25|4
    0|0
  • Ağda başlı başına can sıkıcı bir şey ama mecbur yapıyoruz.

24|9
    2|0
  • Hepsi birbirini getiriyor aslında. :) Evde yapınca fazla yapış yapış oluyor, uzmanlar daha iyi yapar deyip güzellik salonuna gidince de hem fazla acı hem fazla para hem de fazla batıkla uğraşmak zorunda kalıyoruz. :)

Aman aman, ağda benden uzak olsun.

11|5
    0|0
  • Batık oluşumuna sinir oluyorum. Özellikle bacaklarımda o batıklar saçmasapan bir görüntü oluşturuyor. Geç çıkartıyor falan diye yıllarca kullandırdılar ama bıraktım ben. Hiçbir geciktirici etkisi yok bence.

5|2
    0|0
    • şu an ne yapıyorsunuz

• @zarafetlik, ağda bacakları pürüzsüzleştirirken, bir yandan da batıkların oluşmasına neden olabilir. Tüylerinden kurtulma yöntemin ister tıraş ister ağda olsun, tüylerini almaya ölü derilerinden arınmış ve temiz bir cilt ile başlamak batıklardan korunmanın en iyi yolu!

• Jilet denemedim ama Venusu deniyecegim

• En temizi ağda ama o yapışkanlık sinir bozucu..

4|0
    0|0
  • Tüylerin uzamasını beklemek.

2|2
    1|0
  • Hangisini seçeceğimi bilemedim şu an. Hepsi çok çok kötü. Ama benim en sevmediğim şey morluklar, kızarıklıklar. Kesinlikle ağdadan sonra bir yere gidemiyorum, uzun uzun pijamalarımı giyip evde oturmak zorundayım. :/

5|2
    1|0
    • O zaman artık eski yöntemlere veda edip, Gillette Venus'e geçme zamanı. Hem beklemene gerek yok, hem vakit kaybetmene. Hızlı ve acısız sert kimyasal olmadan pürüzsüz bir cilde kavuşacaksın :)

• kıllı iken sakla agda yap sakla ne anladim bu işten desene

• Tıraş güzellik salonlarında yapılan ağdaya göre hem daha kısa sürer hem de daha ekonomiktir. Gillette Venus ile güzellik salonuna gitmek zorunda kalmadan ölü derilerden arınabilirsin.
    :)

1|0
    0|0
  • Burada bir sürü görüş paylaşılmış ama ben yıllardır sir ağda kullanan biriyim ve gerçekten düzenli yapıldığında gerçekten o kadar azalıyor ki :) Benim yok gibi birşey nerede ise. Ayrıca sir ağdayı da bu işte işini bilen kişilere yaptırmanız gerekiyor. Profesyonel kişiler yaparsa acı daha az oluyor ve morluk ya da kızarıklık gibi sıkıntılar yaşamıyorsunuz.

2|0
    0|0
  • Ağda yapmayı sevmiyorum vücudum battaniyeye döndü bu şekilde mutluyum 😂😂😂😂😂😂

3|0
    0|0
  • mecburiyetten yapyoruz o kadar acı cekiyoruz ya😕😕

3|1
    0|0
  • Jilet daha sert ve gür çıkarıyor. Bu gerçeği kimse değiştiremez. Lazer en iyisi. Ha lazer yaptıramayanlar da jilete bulaşmasınlar bence.

1|1
    0|0
  • Kısa tuyler cikiyo hic bisi yapamıyosun ya o işte.

1|0
    0|0
  • Ağda iyidir ya. uzun süre de etkili kökünden söküyor tüyleri. Zamanla tüyler azalıyor zaten

0|1
    0|0
  • Uff sus yaramıza tuz basma kardeş. bence en beteri o uzayaba kadar küçük tüyleri beklemez tam bir eziyer yaa. Hele çıkarkenki kaşıntısı😪😪😪😭

2|0
    0|0
  • en iyi epilatör kısa tüyleride alıyo
    kötü yanı batıkk

0|1
    0|0
  • batikla uğraşmak ıyy.

0|1
    0|0
  • Ağdayı bir yıldır yaptırmıyorum. Lazer on numara. Ağdada uzamasını beklerken şort giyememe gibi bir skandal var... 🤗

0|0
    0|0
  • Kıla tüye bu kadar kafa takmaya gerek yok #gilettevenüs var

1|0
    0|0
  • agda cok rahat ama karartma yapiyor ve kisa tuylerin uzamasini beklemek cok kotu.. ama jiletten iyidir

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    284
Yükleniyor...