Kızlara Soruyoruz: Senin Cildin Ne Kadar Pürüzsüz ve Yumuşak?

Gillette Venus
Hem tüylerimizden acısız ve zahmetsiz bir şekilde kurtulsak, hem cildimiz pürüzsüz ve yumuşacık olsa; hayat bayram olsa!
Pürüzsüz olsun diye her ay güzellik salonlarına bir servet bırakıyorum!
Cildime sert kimyasal maddeler değdiği için biraz tahriş oluyor tabii…
Yeterince değil, daha pürüzsüz ve yumuşak olmasını isterdim...
Tıraş sayesinde cildim her zaman bebek gibi!
Tıraş sayesinde daha pürüzsüz olabilir, ama cildimi kurutur diye korkuyorum...
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızlara Soruyoruz: Senin Cildin Ne Kadar Pürüzsüz ve Yumuşak?