En yakışıklı erkekler nereli? Neden?

VişneliMars
En güzel kadınlar nereden geliyor diye sordum. Bir de en yakışıklı erkekler nereden geliyor diye bakalım. Biz de erkekleri inceleyelim. :D Sizce en yakışıklı erkekler nereli? Neden?

Bence esmer olsun yeter. Türk erkekleri de az değil bence. Ispanya, Brezilya esmerlik konusunda iyi. Bir de koreli erkeklerin ayrı bir çekiciliği var. :)
Türkiye
Rusya
Italya
Arjantin
Ispanya
Brezilya
Ingiltere
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Burdan anlaşılan Türk kızlarımızın çoğu milliyetçi, sevdiğine bağlı. Kızlar olarak sadece göz zevki için bakıyoruz. Erkeklerin kazanovanlığı, güzellikçileri kızlarda pek yok. Sanırım böyle. :) Ortam güzel kadın kaynıyor, erkeklerin gözü dönüyor tabi. Ama kızlara şunlar güzel gelmiyor.. Suç acaba erkeklerin gözlerinde mi, kadınlarda mı? :) Kızlar gibi olun, sadık olun. :P
En yakışıklı erkekler nereli? Neden?