Sivilcelerim yüzünden insan içine çıkamıyorum yardım edermisiniz?

Gizli Üye
Merhabalar yüzümün sadece sağ tarafında bissürü sivilce var kükürtlü sabunla hergün yüzümü yıkıyorum ve clindoxly adlı kremi kullanıyorum hiçbir fayda yok insanların yüzüne bakamıyorum insan içine çıkamıyorum özgüvenimi bile düşürdü bu sivilceler fotoğrafıda ekliyorum lütfen kesin çözüm bilenler yani bu sorunu yaşıyıpda atlatmış birileri ne yapabilirim yorum atabilirmi lütfen?
Sivilcelerim yüzünden insan içine çıkamıyorum yardım edermisiniz?