Bir bayanda uzun/kısa, ojeli/ojesiz tırnaklar... Nasıl hoşunuza gidiyor?

angel2345
Benim tırnaklarım kısa bir elimde siyah oje var diğerinde yok tarzım black metal. Erkekte uzun tırnak severim hepsi uzun değil tabii ki küçük parmağındaki tırnağı uzatıp siyaha boyayabilir. BENİM DÜŞÜNCEM. french bordo oje falan sıradan artık farklı bir şey söyleyin.
Bir bayanda uzun/kısa, ojeli/ojesiz tırnaklar... Nasıl hoşunuza gidiyor?