Yüze ağda yapmak ne kadar doğru? Ayda bir yanaklarıma ağda yapsam ne gibi zararları olabilir?

Gizli Üye
Arkadaşlar yüzümde ince ince ince tüyler var ama belli oluyor rengi siyah ve dışarıda falan belli oluyor ince ama siyah ben de haliyle rahatsız oluyorum. Sadece yanaklarıma kuaförde ağda yapmak istiyorum. Ayda bir yanaklarıma ağda yapsam en gibi zararları olabilir?
Güncellemeler
+1 yıl
Çok tatlı çok güzel bir kızım ama bu lanet kıl tüy işi güzelliğime gölge düşürüyo :(
Yüze ağda yapmak ne kadar doğru? Ayda bir yanaklarıma ağda yapsam ne gibi zararları olabilir?