Saadet Öğretmen'in ortaya çıkarttığı tacizci müdürün, ceza evinden öğrencilere ulaştığını biliyor muydunuz?

Okuyunca kanım çekilir gibi oldu sizin de fikrinizi alayım dedim. Tutuklu bulunan tacizci müdürün, öğrencilerden birine mektup yazıp, arkadaşlarınla konuş hemen bu yanlışı düzeltin dediği bir mektup ortaya çıkmış.

6 ila 11 yaş arası öğrencilerden oluşan 6 kişiyi taciz ettiği ve p*rno izlettirdiği gerekçesiyle tutuklanan bir adamın, hala bu ailelere ulaşabiliyor olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Olay olduktan sonra iletişime geçmesi yasaklanmış. Olduktan sonra...

2|2
1827

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Arada başka kişiler vardır. Adalet bu ülkede ezilenin ve mağdurun yanında değil ne yazık ki. Keşke bütün öğretmenler bu şekilde duyarlı olsa. kadının konuşması ağlattı beni, çocuklar için ayrı, okul müdürü gibi hastalıklı kişiler için ayrı, duyarsızlaşan, hissizleşen ve adaletsizliğe dur diyemeyen, susan herkes için ayrı üzüldüm.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Bir kereden bir şey olmaz diyen zihniyetin adamları yardımcı olmuştur mektubun ulaşması için.

2|1
    0|0
  • Ceza infaz kurumlarında iletişim hakkı doğrultusunda kişiler istediği kişiye mektup, faks, APS gibi yazılı iletiler gönderebilir, eğer içeriği sakıncalı değilse, normal yazılan bir mektup her türlü gider. Yazan kişinin suç türüne bakılmaz, bakılamaz aslında. Ama yazmış ise zaten uyan kayıtlarında vardır. Bu tür suç işleyenlerin dışarı ile izole eden bir sistem yok maalesef

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye.. Kötüler hep kazanır. En güvenilir adalet kısasa kısastır..

2|0
    0|0
    • hollanda cok var sapiklik... adam cocuklara la calismasi yasak ama baska yerde is buluyor

• Böyle taciz tecavüzcülerin asılması lazım ki ibret olsun

1|0
    0|0
  • Okullarda bir süredir hangi kesimin müdür yapılıp hangi kesimin müdürlükten öğretmenliğe düşürüldüğünü hepiniz biliyorsunuz..
    Ben tacize de cezaevinden ulaşmasına da şaşırmadım..

0|0
    0|0
  • Kamuoyu oluşturulmasaydı tutuksuz olarak yargılanacaktı. Dışardaykende Allah bilir neler yapardı şerefsiz..

1|0
    0|0
  • Burası Türkiye bu gayet normal

0|0
    0|0
  • Ne pislik insanlar var birde bunlar okumuş kesim

1|0
    0|0
  • suç aletini kesip ağzına vermek lazım böylelerinin idam kurtuluş olur cezaevi tatil işkence edeceksin ki aleme ibret olsun

0|1
    0|0
    • Fikrine kısmen katılıyorum, şu an kimyasal hadım etmek söz konusu zaten, tüm cinsel suçlular için. Malesef cezaevi onlar ve diğer suçlular için kurtuluş yeri,

• böyle kardeşim. larını Allah yaratınca bir bildiği var oluyorda, kul öldürünce neden günahkar oluyor? çok ilginç...

1|0
    0|0
  • Kendi cinsiyetimden soğutan olaydır. Dalkafa herifi halka açık yerde hadım edince bakalım daha yapan çıkar mı..

1|0
    0|0
  • salsinlar salsinlarda zikini kesip agzina soksun bir hayırsever..

0|1
    0|0
  • Yazıklar olsun buna göz yumanlara

0|0
    0|0
  • serefsız karaktersız ızlerken gozumden yas geldı bırde gecıcı sure serbest kalmıs

1|1
    0|0
  • Kadını dinlerken istemsizce gözünden düşen o damla.

Yarına kalır da yanına kalmaz...

0|1
    0|0
  • ne acı

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun.

0|0
    0|0
  • iste idam ve hadim icin bir gerekce daha

0|0
    0|1
  • yeni türkiye

0|0
    0|0
  • oha yani

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 17

• iğrenç yaratıklar

1|2
    0|0
  • Allah böyle insanların belasını versinn!!!

0|5
    0|0
  • Yazık kadın anlatırken sesi titriyor. Edepsiz utanmaz da biz onların edepsizliğinden utanırız. Ahlaksız şerefsiz herif. Bütün küfürler az, bütün hakaretler az ! Belalarını bulsunlar bu ve bunun gibiler.

0|0
    0|0
  • Onu hadim edip dışarı salacaksin

0|1
    0|0
  • idam gelmeli ya da versinler ilacı öldürsünler hepsini ne yaşatıyorlar

0|0
    0|0
  • Allahım ya, cok kötü Allah böyle öğretmenleri başımızdan eksik etmesin

0|1
    0|0
  • burası türkiye ne bekliyorsun ki bu ülkeden

0|1
    0|0
  • İzlerken ağlayan bir tek ben miyim

0|0
    0|0
  • O öğrencilerin psikolojisini düşünemiyorum. Allah yardımcıları olsun. :(( Ya bu nasıl bir vicdansızlık , nasıl bir sapıklık. Geberir inşallah, Bravo helal olsun saadettin öğretmene ! :(

0|0
    0|0
  • Allah ın belası sürüm sürüm sürünsün

0|0
    0|0
  • tutuklandı mı sonunda? Şükür!

0|0
    0|0
  • Hani idam nerde.

0|0
    0|0
  • Bu kadini asla unutmayacagiz

0|0
    0|0
  • IDAM geri gelsin dedirtecek bir olay

0|0
    0|0
  • Asla ağlamam * şimdi Benim gözyaşlarım döktü büyük acı

0|0
    0|0
  • adi şerefsiz köpek

0|0
    0|0
  • Olacak iş değil. O çocuklara hayati bir travnma yaşatmış, hala kim, nasıl izin veriyor iletişime

0|0
    0|0
Yükleniyor...