Film izlerken tam ailemden biri içeri girdiğinde sevişme sahneleri denk geliyor Size de oluyor mu?

Centilmen532
Normalde ayri yasiyorum ama ailemi ziyarete gittiğimde, arkadaş arıyorum film izliyorum. Tam sevişme sahnesi geliyor annem veya babam içeri geliyor. Utanman yok mu başka kanallara bak diyorlar. Değiştir şu kanalı diye direk azari yiyorum. Ozellikle mi oluyor. Basina gelenler anılarını anlatsin😂😂😂
Film izlerken tam ailemden biri içeri girdiğinde sevişme sahneleri denk geliyor <br />Size de oluyor mu??
Film izlerken tam ailemden biri içeri girdiğinde sevişme sahneleri denk geliyor Size de oluyor mu?