Mustafa Kemal Atatürk'ün ismi neden dini mekanlara ve camilere verilmiyor?

rapstar53
Arkadaşlar sorduğum soru biraz ilginç olacak ama ben genede sormak istiyorum :)
Mustafa Kemal Atatürk'ün isimi her yere verilirken Ör: Okul gibi Bulvar gibi Cadde gibi muhtelif yerlere Atatürk'ün ismi konulurken neden Mustafa Kemal'in adı dini mekanlara ve camilere verilmiyor neden Atatürk'ün ismi Müslümanların ibadet ettiği dini mekanlarda yok? Ör. Mustafa Kemal Camisi veya Atatürk Camisi ya da Atatürk Mescidi vb. isimleri neden camilerde göremiyoruz?
Mustafa Kemal Atatürk'ün ismi neden dini mekanlara ve camilere verilmiyor?