MHP'den istifa üstüne istifa geliyor. Ne düşünüyorsunuz?

Partiyle bağlantısı olan birçok kişi MHP'nin Anayasa değişikliğine karşı olan tavrının kabul edilmez olduğunu belirterek istifa etti.

Son olarak Akçakoca İlçe Başkanı Tacettin Akman ve yönetim kurulu üyelerinin TAMAMI görevlerinden istifa etti.
MHP'den istifa üstüne istifa geliyor. Ne düşünüyorsunuz?Sizce bunlar deli mi yoksa adam gibi adam olduklarından mı? Siz olsaydınız istifa edebilir miydiniz?

• Adam gibi adamlar! Helal olsun! Ben olsam ben de istifa ederdim.
    82%(14)81%(38)Oy Ver80%(24)
  • Deli onlar. Ben olsam istifa etmezdim. Rahatıma bakardım.
    18%(3)19%(9)Oy Ver20%(6)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bahçeli'de istifa etse keşke...

3|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Anayasa değişikliği referandumunda MHP seçmenin 80% daha fazlası, HAYIR oyu verecek. Çevrenizdeki gerçek ülkücülere isterseniz bir sorun :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Teşilattaki çoğu insan uzun zamandır rahatsız gidişattan ama bu ipleri koparacak kadar şuursuzca bir adım. Üstelik Sayın Bahçeli her şeyin farkında. Sanırım bir yandan kendini etkili hissetmenin gururunu yaşıyor, bir yandan da seçmeni cezalandırıyor..

0|1
    0|0
  • bir mhp li olarak akp ye donusmus mhp yi istemiyorum. Milliyetciligi ayaklar altina aliyorlar. Bizim ideolojimiz ummetcilik degil ki

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Milletini seven insanların yapacağını yaptılar helal olsun onlara

2|2
    0|0
  • Mhp den ayrılıp yeni ve özüne daha yakın bir mhp kurmaları şart. Başka türlü bahçeli koltuğu bırakmayacak.

1|1
    0|0
    • mhp nin özü ne tam olarak felsefesi milliyetçilik dışında

• @karasevda12
      Arkadaşımım dediğini Türk ocakları vardı eskiden onlatın düşüncesiydi ve çoğu kişi düşünmedrn desteklerdi.
      Mhp ve Türk ocakları farklı şeyler.

• Bence Gerçek Mhp'liler partiden ayrılıp Yeni Mhp'yi kursun bu bahçeli ve tayfası zaten akp ne derse onu yapıyor

1|1
    0|0
  • Onlar hala şereflerini haysiyetlerini koruyorlar, ben olsam bende istifa ederdim turkurdugunu yalayacak kadar dusmedim

0|1
    0|0
  • Bahçelide koltuk derdinde, senelerdir...

0|1
    0|0
  • Davasının arkasında duran insanları severim

0|1
    0|0
  • Bahceli koltuk derdinde diyenler adam iktidar ortakligini reddetti hangi kafayi yasiyorsunuz

0|1
    0|0
  • yeni dünya düzeni herseyin bir pazarı var insanın neden olmasın

0|1
    0|0
  • Siyaset yapmak istemiyorum ama haklılar.

1|2
    0|0
Yükleniyor...