Dolar 5 TL olur mu sizce?

Detaya gerek yok

• Olur
    A seç
  • Olmaz
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
211

En İyi Kız Görüşü

• Şu an ticaret anlaşmalarında dolar 5 üstüne endekslenerek yapılıyor. Bu yüksek ihtimal 5 senetleri yazdırmamak için ona göre yola çıkmak demek.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bundan 3 ay önce dedim dolar 4 tl ye çıkıcak kimse inanmadı 3.72 oldu yakın da 4 olucak sonra 5 de olucak neden diyiceksin 2011 senesinde çoğu türk şirket satıldı ve 2011 de en parlak dönemimizi yaşadık bunun sebebi de ülkede üretim azaldı para kaynağı azaldı ülkenin dış borçlarını kapatmak amaçlı bu hareket yapıldı şimdi üretim sıfır millet tarla sürmüyo kendi besinmizi kendimiz karşılayamayan bir ülke haline ggeldik teknoloji üretmiyoruz ülkede sürekli hazır para dönüyor bundan ötürü de böyle oluyor her şey dolarla her şey dolarla ülkede sıkıntı büyüyor ee savaştayız her dk mermiyi dolarla araçların benzini dolarla bunlarda yükselmeye örnek aslında ekonomik krizdeyiz ama kimse farkında değil

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Olur abi olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hafta sonuna kalmadan 4 olacak bence. Bir ay sonra 5 neden olmasın? Hükümet ohal uzatarak bunun fitilini ateşledi.

0|1
    0|0
  • Ülkenin içine ettiler ekonomi yerle bir fabrikalar işçi çıkıyor sanayiler küçülmeye gidiyor hayırlısı olsun inşallah.

0|2
    0|0
  • 2 haftaya olur. dolar başkanlık muhabbeti boyunca çıkar. başkanlık referandumundan evet çıkması ile durmayacakmışcasına artarak gider :D

0|1
    0|0
  • yol gözüküyor valla

0|1
    0|0
  • Olur.

0|1
    0|0
  • Olur ak boku yedik

0|2
    0|0
  • O kadar çıkmadan ekonomi diye birşey kalmayacak..

0|1
    0|0
    • nasıl yani biraz açıklar mısınız lütfen?

• 4.3 4.5 ten geri dönecek dolar.
      Ekonomimiz zaten dışa bağımlı kendimiz çoğu şeyi üretmiyoruz. Saman bile ithal ediliyor.
      İthalat dedin mi direk dolar geliyor akla.
      Dış borcumuz giderek zaten büyğmeye devam ediyor.
      Borcu borçla kapatacaklar mecburen. Buda tamamen bağımlı olmamaıza sebep verecek.
      Ülke olarak bizim ekonomimiz başlasına çalışacak...

• Olmazsa... ya :/

0|1
    0|0
  • Bu gidişle maalesef olucak gibi

0|1
    0|0
  • 5.30 olucak

0|1
    0|0
Yükleniyor...