Filistin için ağlayanlar var mı hala?

Gizli Üye
Nedir bu şov yapmanız? Bu dava içinizdeki yahudilere karşı kinin nefretin davası değil mi? filistin üzerinden güdülen dava bu değil mi? Türkiye gazı versin, filistin gidip İsrail'le çatışsın, İran kassam füzelerini versin, el altından destek sağlasın filistin gidip israil'le çatışsın. Hamas okul üzerinden İsraile 15 tane füze fırlatsın İsrail karşılık verince aman araplar ölüyor yardım edin. Ne ala memleket. Sen bana füze fırlat benim sivillerim ölsün ama ben sana karşılık verince insanlık suçu olsun öyle mi? Filistinin dediği şu: Ben İsraile füze fırlatıp siviller ölüncede şeker dağıtırsam bu normal ama İsrail bana karşılık verirse bu insalık suçu. Bu araplara destek verenler neden sincan'da , urumçi'de , myanmar'da, telafer'de, musul'da, erbil'de, kerkük'te, tuzhurmatu'da, kifri'de, hanekin'de, mendeli'de, kırım'da, afganistan'da, arakan'da, endonezya'da, çad'da, HOCALIDA ve bireysel olarak farkına varamadığımız birçok yerdeki zulme ses çıkarmıyorlar konu araplar olunca insanlık abidesi kesiliyorlar başımıza? Bana bir tane Hocalıda, diğer yerlerde türkler katledilince destek veren arap gösterin sadece bir tane. Gösteremezsiniz çünkü yok. Çocuklar mı? Evet bu savaşta reklam yaptığınız filistin çocukları. Onlar büyüyüp seni arkadan vuracaklar ey türk. Sen hala arap sevdası olmaya devam et ey türk! Nedense bu arap sevdalıları somalide insanlar açken, Hocalıda türkler katledilirken bir tanesi sokağa çıkmadı Reyhanlı için hükumeti protesto etmedi?
Güncellemeler
+1 yıl
Güncel
Filistin için ağlayanlar var mı hala?
9 Cevap