Danimarka'da Yapılan Balina Katliamına Dur Diyelim?

1yalnız_cocuk
Danimarka'da ki Yapılan Balina Katliamına Dur Deme Zamanı!
Daha önce yapılan şu haberdeki yaşananları görmüşsünüzdür. Bizde bu vahşetin önüne geçebilmek için imza kampanyası başlattık. Bu kampanya sayesinde Danimarka'da yapılan ve yapılacak olan balina katliamlarını bir nebzede olsa durdurmak istiyoruz. Kampanyamıza destek vermek istiyorsanız aşağıda vereceğim linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca bu vahşiler her yıl balinaları katlettikleri gibi, her yılda zürafalara'da aynı işkenceleri uyguluyorlar.

Destek Vermek İçin Hemen Buraya Tıklayın!

Danimarka'da Yapılan Balina Katliamına Dur Diyelim!?

Bu canlılar festival nedeniyle zarar görmek zorunda değiller!

Danimarka'da Yapılan Balina Katliamına Dur Diyelim?
Her yıl yapıldığı için bu balinaların nesillerinin tükenmesi söz konusu oluyor.

Danimarka'da Yapılan Balina Katliamına Dur Diyelim?

Burada da gördüğünüz üzere deniz maviliğini kaybedip, kırmızıya bürünmüş durumda..

Sizlerde destek sağlayarak bu vahşete dur diyin.! Hemen Destek Vermek İçin TIKLAYIN!

Güncellemeler
+1 yıl
"şu" yazılı yerdeki olması gereken haber başlığı.

onedio.com/.../300-yildir-suren-gelenek-bu-yilda-balina-katliami-na-sahne-oldu-723753
Güncellemeler
+1 yıl
Burada eğer bir cinsel soru paylaşılsaydı şu an tüm ks buradaydı. Ama iş duyarlılık ve insaniyete geçildiği takdirde işte bu kadar kişi destek veriyor. Hepinize bravo..
Danimarka'da Yapılan Balina Katliamına Dur Diyelim?