• Sor
  • Bence

Sevgilim beni kıskanmıyor :(

Erkeklerle de konuşsam, onlarla da gezip tozsam arkadaşım olduğunu bildiği için kıskanmıyor, akşam dışarı çıksam tamam diyor.. Sevmiyor mu ya anlamıyorum :((

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Buna bakıp seviyor sevmiyor diyemem; çünkü ben de kıskanç değilim ve kıskanmayan birisi için 100kişiye sorsan 99u sevmiyordur der. Bense ne alaka demek istiyorum. Bayağı seviyordum nitekim uzun yıllar süren bir ilişkim olmazdı aksi taktirde değil mi?Bana niyeyse hep kıskanmak hastalıklı bir düşünceymiş gibi geldi, hep duydum kıskançlık yüzünden tartışanları ayrılanları. Belki sevgilin sana güveniyor gerçek anlamıyla, belki çevrende bir risk unsuru görmüyor, belki benim gibi böyle düşünceleri yok. Hiç böyle düşündün mü?Eğer sevdiğinden eminsen bir de sana olan güvenini sor kendine. Kıskançlıkla seni boğması yerine seni rahat bırakmasını tercih edersin sanırım.

• hemfikirim +++++

Erkekler Ne Diyor 7

• Demekki umrunda degilsin ya da sıkmak istemyiyor

• Bak canımcım. Kızkançlık = sevgi değil.Çoklarını tanırım, sadece cinsellik için takıldığı bir bayana bile göz açtırmazlar. O birazda erkekliğin şanından sayılır kro takımı için. (bkz. Kromemnon tipi erkek). Sevdiğinden değil.Seven insan kıskanır evet. Ama bu genel geçer kuralı alıpda benimki beni sevmüüüür :((( yapmanın alemi yok.Ha adam seviyordur, ama sırf sevdiği için onu boğmak istemiyordur. Olabilir. Tip tip insan var...Ha benim bünyemde olmaz. Ne demek lan benim sevgilim başka erkeklerle gezecek tozacak, gece gece dışarı çıkacak o çocuklarla bende izleyecem, hiç tepki vermeyeceğim... Senden faydalanıyor mu ne bu çocuk? Valla bende kıllandım şimdi. Ne çıkarı var senden? Niye kırmamış bacaklarını hala? :)Yani kıskanma duyusu olmayada bilir. Mesela benim özleme duygum yoktur.. Olabiliyor öyle şeyler. Kim bilir.

• enteresan erkek kıskanır kıskanmıyorsa düşünmek lazım bunun güvenle alakası olmaz gözden çıkardıgın birşeyi kıskanmazsın yada paylaşmassın !

• yaaa nasıl bir varlıksınız yaaa =)) kıskansa ne olacak başın göğe mi erecek... ne tür bir ego tatmin etmek bu ?

• Siz şunun dozunu ayarlamayı bilseniz hiç sorun kalmicak aslında:D

• Öncekileri Göster
    • evet drkelebek katılıyorum dozunu ayarlayın ne o ya kıskanıyorsunuz ya kıskanmıyorsunuz varlıkmış peh pehh .d

• ben şahsen öyle kıskançlık takıntılarım yoktur.

• normal olan bu ki, arkadasin olduklarini bilip guveniyor

• sizin bir ortanız yok mu ya, kimi kıskanılmaktan şikayetçi kimi kıskanılmamaktan. akıllı ol adamın değerini bil

• Türk kızları = UNSTABİL
      Her yerde yazıyorum. Boşuna değil...

• birde güzelim türkçemiz varken ingilizce kelime kullanıp türkçemizi kirletmesen :(
      unstabil = dengesiz

• Ben hep diyorum kıskansan bir türlü kıskanmasan bir türlü hiç birşeyden mutlu olmazlar bayanlar:)

Kızlar Ne Diyor 5

• yapısı gereği olabilir ama bu da binde bir görünür bir durum öncelikle sizden önceki kız arkadaşlarını kıskanmış mı bunu öğrenmelisiniz eğer kıskanmışsa bence ilişkinizde sevgide problem var kıskanmamışsa bu onun karakteridir kıskançlık doğasında yoktur ... ama bence kıskanılmak , sahiplenilmek çok güzel duygular bu insana aitlik hissi verir sizde bu durumu sorun haline getirdiğinize göre sahip olunmayı seviyorsunuz demektir erkek arkadaşınızın size uygun olup olmadığını tekrar gözden geçirmelisiniz ..bence...

• Domuz eti yemiştir hayatının belli bir döneminde:D Böyle bir yan etkisi varmış :)

• kısıtlanmak istemiyorsa kısıtlamıyordur.yani o sana hayır çıkamazsın arkadaşlarınla derse seninde onun hayatını kısıtlama hakkın doğmuş oluyo.ve o bu kısıtlanmayı şimdi istmediğinden.senide kısıtlamıyordur.her erkek kıskanmıyo diye sevmiyo diye bişey yoktur.ama kimiside sevmediğinden böyle yapar o da ayrı.sana fazla güveniyor gibi ayrıca.çok güvenmeside iyi değil arada kıskansın istersin sonuçta.o yüzden hafiften bişeyler oluyomuş imajı çizebilirsin daha sonrada bunun böyle olmadığını gösterirsin en sonunda açıklarsın doğru olanı.hafif gizem iyidir :)

• Sana güvenmesi, seni kıskanmasından daha güzel değil mi?Benim için daha güzel çünkü.

• daha ne istersin ki allahtan, seni kısıtlamayan bir adamla berabersin işte. ha bir de, adam olmuş bir adam bulmuşsun, bulanma boşuna derim ben...

Yükleniyor...