Hayatımda bir kere açıldım aşık olduğum çocuğa, çok acı çektim. Ne yapacağım?

hayatımda birkere acıldım asık olduğum cocuğa benle eğlendi bana baskasının numarasını verdi sonra bir numara daha verdı benım dıye aradım acmadı mesaj attım cevap atmadı sonra benı facesınden engelledı sevgılısı varken acıldım ama cok pışmanım rezıll oldum napcam

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şimdi olanları anlatmışsın bana hiç rezillik yapmışsın gibi gelmedi.Sen birinden hoşlanmışsın ki bu çok güzel bir şey.Sen hoşlandığın bir insana açılmışsın ki bu da çok saygı duyulacak birşey.Ama herifin yaptıklarını bakıyorum işte o herif rezil. Kabul etmesende karşındaki insana onu kırmadan kibarca, teselli ederek hayır dersin. Bu pislik başka birinin telini vereyim diyecek kadar rezil bir herifmiş.Güzel kardeşim sen rezil falan olmadın hiç takma kafana. Rezil olan o.Böylece sen de beş para etmez biri ile zaman kaybetmekten kurtulmuşsun, onun gerçek yüzünü görmüşsün.Bundan sonra gerçekten verdiğin değeri hakedenlere değer ver.Önünde uzun bir hayat var, yaşanacak güzellikler, çok seveceğin insanlar. Önüne bak ve tadını çıkar.

• aynen haketmeyen birine değer vermişim keşke kıbarca hayır deseydı cok üzüldümm

Erkekler Ne Diyor 6

• bence umursama. cunku kimse senden onemli degil...

• sorun sende değil karşıdaki ibine biriymiş

• Gülmene takılmana dewam etcen.. Hiç bişey olmamış gibi ;)

• rezil olduğpunu düşünmene gerek yok. unut gitsin. bir daha ki karşılaştığında tnımazdan gelirsin. konuşmazsın selam vermezsin olur biter.

• aynen oyle yapcam cok pişmnım

• Bu senin değil o erkeğin rezilliğidir. İnsanın duygularıyla oynamayı kendine yakıştırmış. Ne kadar basir ve olgunlaşmamış insan olduğunu anlaman lazım. Bozma moralini. Seni bu duruma getirenin şunu bilmesi lazım. Düşmez kalkmaz bir ALLAH.

• Bunları düşünüp moralini bozmana hiç gerek yok. Kolay bir şekilde insan tanımışsın tam tersine sevinmen lazım. Tabii ona insan denirse.

• aynen nekadar yanlıs bı ınsanı sevmeşim

• Yazık sana yaaaa:))

• cokmu gencım

• daha 19 19 19 muş:))

• 19

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...