• Sor
  • Bence

Beni çok sevsin istiyorum, şimdi ben ne yapayım?

Erkekler özellikle size soruyorum, kızlar sizden de cevap bekliyorum Ben birkaç aydır biriyle faceten ve telf. dan mesajlaşıyorum. Bu adamın birkaç... Daha Fazla

Güncellemeler:
Bir kaç aydan kastım kasımda ayrılmış..

En İyi Görüş

• Bende o çocuk seni sevmesin istiyorum.Çünki içinde fesatlık var. bu yaklaşımın çok yıkıcı bir yaklaşım.Sen yapıcı ol, hem vicdani(tabi önemsiyorsan bunu !) görevini yapmış ol, hemde istediğin amaca ulaşmanda en etkili yoldur bence bu. Gönül işlerinde bir türlü anlayamadığımız birşey var.O da : "Önemli olan ne yaptığımdır" dan vazgeçip "Önemli olan nasıl yaptığımdır" ı benimseyebilmek.Demek istiyorum ki, şunu yap bunu yap lafları tamamen boştur. Aynı hareket, farklı zamanlarda ya da farklı kişilerde yada yapılış tarzıyla farklı etkiler bırakır.yani basmakalıp etkili bir yöntem yoktur. önemli olan ne yaparsan yap nasıl yaptığındır. bu da olay anındaki senin gidişatındır. Önceden kestirilemez.Gönül işlerine plan yaparak girilmez.girersen ya boyunun ölçüsünü alır öyle çıkarsın ya da birinin kalbini kırar öyle çıkarsın.Değmez.. Başlayınca duramıyorum uzun yazmışım mazur görün : )

Erkekler Ne Diyor 9

• Ayrılalı 1-2 ay olduysa onu unutması zor olur. Sen ona unutturabilirsin ama sonra seni bırakıp gidebilir. Ayrılık sonraları tehlikeli zamanlardır, insanın ne yapacağı belli olmaz. Sırf onu unutmak için seninle flört edip sonra unutunca seni de bırakabilir, dikkatli ol bence.

• onda bulamadığı ilkiyi alakası ver o zaman hem onu unutacaktır hemde sana baglanacaktır

• yanlız o kızla ilgli çok fazla bişey anlatmak istemiyor, geçen gün birkaç saat uyku ile gitmiş işe ama banada söyliyor bunu bence sırf ben sorayım diye yapıyor, neden o kadar uyun diyincede özel dedi, bende eski kız arkadaşınla mı ilgili yine dedim o da cevap olara özel demiştim ya falan dedi. Erkekleri anlamak çok zor :(

• özel özel diyip bişileri gizleyen kişilerden uzak durun bence

• ask acisini seninle kapatmaya calisabilir.isini gorunce de seni birakabilir...

• üzgünüm uzun sürmeyecek. KIZMA BANA :))

• Bir kalpte iki kişiye yer olmaz bekle o çıkınca sen gir basit ve etkilidir. Ama bu arada değerini düşürme yükselt. Beklemeyecekmişsin gibi davran bu onu çabuk kendine getirir.

• Zorla unutamaz zaman gerek sende sorun çıkarma bu arada yeter.

• sen onun duygusal tesellisi haline gelmişsin :D

• sevmek çözüm değil sevdiği zaman da gidebilir buna engel olamazsın

• ne önerirsin o zaman , alışması, bağlanması mı daha iyi

Kızlar Ne Diyor 3

• Duygusal boşluğa düşmüş senden bu yüzden mesaj bekliyordur . Bu durumun farkında ol ve ona göre kur hamlelerini.Kafasından onu atmadan zaten bi ilişkiye başlasanizda saçma olur .

• Adige HIR ?

• Aşk acısı çekiyo ve sölemiş ne istedgini bilmedgini.Yara bandı muamelesi göreblrsn.Hiç yaklaşma.

• Olduğun gibi davran ama çok üstüne düşme.Senle ilgili düşüncelerini de merak etme umursamaz davranbu konuda. Sonra o da sana bağlanır bence.

Yükleniyor...