Beni çok sevsin istiyorum, şimdi ben ne yapayım?

Erkekler özellikle size soruyorum, kızlar sizden de cevap bekliyorum

Ben birkaç aydır biriyle faceten ve telf. dan mesajlaşıyorum. Bu adamın birkaç ay önce ayrıldığı bir sevgilisi olmuş ve kızı unutamamış ilk sevgilisi olduğu için belkide.. Bende buna açık açık sen bu kızı unutmak istiyormusun eğer istiyorsan merak etme ben çok çabuk unuttururum onu dedim.O da bana "ben şu an hiçbirşey bilmiyorum, sadece biraz kafam rahat olsun, dinleneyim istiyorum " yazmış bende ona o zaman sen bir karar ver istersen o zamana kadar mesajlaşmayız dedim o sen ne istersen o olsun dedi. Bende mesajlaşabiliriz falan dedim. Yani mesajlaşmaya devam ediyoruz, ben bir gün mesaj atmasam niye atmadın diyede merak ediyor, sanırım bana alıştığı için, şimdi ben ne yapayım beni çok sevsin istiyorum . O kızı unutsun istiyorum..

Güncellemeler:
Bir kaç aydan kastım kasımda ayrılmış..


0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

  • Bende o çocuk seni sevmesin istiyorum.Çünki içinde fesatlık var. bu yaklaşımın çok yıkıcı bir yaklaşım.Sen yapıcı ol, hem vicdani(tabi önemsiyorsan bunu !) görevini yapmış ol, hemde istediğin amaca ulaşmanda en etkili yoldur bence bu.

    Gönül işlerinde bir türlü anlayamadığımız birşey var.O da :

    "Önemli olan ne yaptığımdır" dan vazgeçip "Önemli olan nasıl yaptığımdır" ı benimseyebilmek.Demek istiyorum ki, şunu yap bunu yap lafları tamamen boştur. Aynı hareket, farklı zamanlarda ya da farklı kişilerde yada yapılış tarzıyla farklı etkiler bırakır.yani basmakalıp etkili bir yöntem yoktur. önemli olan ne yaparsan yap nasıl yaptığındır. bu da olay anındaki senin gidişatındır. Önceden kestirilemez.Gönül işlerine plan yaparak girilmez.girersen ya boyunun ölçüsünü alır öyle çıkarsın ya da birinin kalbini kırar öyle çıkarsın.Değmez..    Başlayınca duramıyorum uzun yazmışım mazur görün : )

    0|0