• Sor
  • Bence

Diş ağrısına ne iyi gelir? Diş ağrısı için çare, tavsiye, öneri? :(

Çok fena dişim ağrıyor sürekli sigara içiyorum daha da kötü yapıyor...Diş ağrısı için çare bilen var mı?

En İyi Görüş

• kolonyalı pamukla tampon yap..:)) aman haa kolonyayı bitirme

• ondan korkuyorum zateennnn

• arkadaş ozaman git dişçiye bitir işini böyle acı çekmekten iyiidir bide diş diyip geçme !

• yutmada sakın kolanyann tadını falan kör olursun allah korusun diş agrısını kaybedıyım derken gözdn de olma :D

Kızlar Ne Diyor 7

• mavi kutuda parol die bi hap var bnada dişçim vermişti dışım ağrıdığında 3tl falandı galiba ama her ağıyı kesiyor olmadı dişçiye gtck kadr dayanamıyorsan hap da fayda etmezse rakı en iyisi:)

• artık agrımıyorrrrrrrrrrrr :D:D kurtuldummmm :))

• Öncekileri Göster
    • geç kaldın...bidaki sefereeeee derimm böyle böylee bi arkadas tavsiye etmişti hemen alırım parolu :) merak etme tavsiyeni kesin denicem dişi çektirmeye niyetim yok cünkü kesin bidaha agrır :D

• :)

• dişim ağrıyor diyorsun sigara içiyorsun daha fazla ağrımasına sebeb olur bence diş polikliniği gidip çektir en iisi bu

• evett biliyorumm yaw sigara nikotin ile uyusturur gibi oluo ama daha cok yapıooo

• Karanfilyağı kullanmanı tavsiye ederim kesinlikle ağrıyan diş üzerine ASPİRİN ya da herhangi bir ağrı kesici ilaç uygulanmaz. Kimyasal yapıları nedeni ile bu gibi ilaçlar diş etinde ve çevre yumuşak dokularda tahrişlere neden olabilir.

• Dolorex.Draje yutmakta zorlananlar için; Apranax.

• mutlaka dişçiye git. çok zaman geçmesin. sonra pişman olursun.gittiğin dişçi çekilmesi lazım diyorsa hemen çektirme. başka bir dişçiye de git çekilmesi dışında ne yapılabilir öğren. ağrıyor diye çekilsin kurtulayım diye bakma olaya.

• ikinci gittiğinde özel bir yere gitmeye çalış.

• evet onu cok arastırdım böyle güçlü kuvvetli bi erkek lazım :)))

• geçmiş olsun

• tşklerrr

• apranax fort al geçici ağrıyı keser ve etkilidir. bu reçetesiz satılıyor. fiyatı hatta 4.5 olması lazımeğer daha çok ağrıyorsa, kesinlikle hemen dişçiye git, dişin ağrısı felaket olur, hiç çekme boşa

• parol yada apranax fort annem için gitmiştik doktor vermişti

• apranax aldım şimdiii bakalımmmmmmmm kan ter içinde kaldım :S

• Öncekileri Göster
    • tsk ederimmmmm

• o zaman çevrendekilere sor onlar hangi dişçiye gitmiş ve memnun kalmış. ona göre hareket et. hepsi böyle değil sonuçta.

Erkekler Ne Diyor 14

• çare ; doktor .

• alkol bas pamukla. ağrıyı alır sonrada dişçiye gidersin

• en kısa sürede diş doktoruna gitmek en güzel çözüm, diğer bütün çözümler geçicidir çünki. Benim tavsiyem ise diş doktoruna gitmeniz

• apranaks iyi gelir

• Rakı balık .d

• tvitırı tavsiye ediyorum.

• Diş Hekimi

• majezik

• rakı kolonyağı gibi yüksek alkollü birşeyi pamuga döküp pamugu oraya tıka üstünede bi apranax iç geçici olarak herşey çözülür

• ben öyle bişi yapsam kalıcı olarak çözülür eminim :P ölürüm...

• yok yok ben yaptım olmadı :) rahat ol

• Eczanelerde ''dişinol'' isminde bir ağrı kesici mevcut çok cuzi bir paraya..Aslında eczacıya durumu anlatsanız, yanında ağrı kesici bir hapta verir..

• uyusturan bişi var omu?

• rakı iç iyi gelir hem mayıştırır adamı :D sonra tak müslüm babayı kaç kadah kırıldı sarhoş gönlümde de görim bak nasıl geçer ağrısı :D

• alkol kullanmıom yawww :D

• dişçiye kadar yolun war o zaman :D

• bu suna benzemis, yaram var acikta birakip ustune tuz basiyorum demek gibi

• ilker ilacını burda arayana kadar bir doktora görünsen daha iyi olmaz mı?

• ahhh ahhh gel bide anlat :)) yusuff yusufff :D

• Öncekileri Göster
    • Sende haklısın valla bu uyuşturmadan diş çekmek bildiğin işkence. Birde o köklü dişse falansa off acıyı dahada fazla arttırıyor haliyle :( şimdi tabii başından böyle bir iş geçtiğini bilmiyordum ben öyle gelişi güzel yazdım tabii .

Umarım gözünü karartıp birgün dişçiye görünürsün :))
      tekrardan geçmiş olsun

• ahh ahh :)) gitcem kardeşim mecbur başka şeylerde cıkıo diş diip gecmemek gerek

Yükleniyor...