Laf sokmak için çok ağır sözler?

Beyler bayanlar facede biriyle atışıyorum çok ağır küfürsüz sözler lazım bana :D yardım edermsiniz bildiklerinizi yazarsanız sevinicem ama olgunca mesela ben en son '' ne güzel konuşuyorduk yavrum az daha yazsan darwinin teorisini çürütücektin'' yazdım :D !

Güncellemeler:
kavga şöyle başladı yazmız durum olarak bu '' küfür etmeyen kız olurmu lan falan yazmış '' bende yazdımki sen et yavrum küfür biri çıkıpta demesinki o işi yapcak tertibat sende yok yardım ediyimmi die falan :D :D şimdide he* sen kralsın yazmış ne diim :D ?
elinin altına klavyemi verdiler senin yazmış yok vermediler ben tost makinasıyla yazıyorum yazmış :D ne yaziim :D açiil
son günecellemem küfür etmeyin bana :D haah tam kafa kızsın yazmış muhhabet iyimiş yazmış bende dedimki demekki neymiş bacım küfürsüzde olurmuş dedim hadi eywallah yazdım tamam yazdım kenara yazmış big*tediş hikayemin daha sonuna geldik :D emeği geçen herkeze teşekür veriorum sırayla şukunuzu ;)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok ağır konuşmuşsun

• öyleyimdir duyum kurusun kendini bilmiş ukalaları hep ezerim ;)

Erkekler Ne Diyor 15

• bu kadar ugrasmak tansa delete yap gitsın sendede akıl akıl gel bana takıl mısalı:)))

• Neden o çıktığın küçük deliğe geri girmiyorsun ahbap ?

• Senin eline klavyeyi verene eşekler çaksın kız

Yeter artık

• güzelim tost makinasını sen kullanana kadar tostlar yanar bile de

• maşllah ne yazıyosunuz öyle beya :)) sana bir vursam karşıki dağdan duyulur :)9

• Bak uslu durmazsanız sınıf öğretmeninize şikayet edicem şimdi sizi

• ''31 olsan çekilmezsin'' de

• laf sokmaya gerek yok.umursama gitsin

• olgunca sözler mi bu yaptığınız başlı başına ergence zaten

• bu konuda kendını gelıstırmek ıstıyorsan sana genıs aıle ve tatlı hayat dızılerını onerırım...

hem keyıfle ızlersın hem de laf sokma sanatını ogrenırsın :)

• beni çekemeyene anten, çözemeyene decoder, dengesize terazi, elektrik alamayana trafo temin edilir. montaj ücretsizdir

• -1 laf sokulan çocuk

• hic yok olsada yok

• elinin altına klavye mi verdiler tatlım senin

• iyimiş :D aldın :D +1

• sevgilinizmi bu insan kızmı erkekmi bide

• de ki seni de kahve falında bile önemsiyen oldumu de

• kız tanıomıom :D

• Anan eşek baban at oldukça, sen katır olmaya mahkumsun yaz bakıyım

NE diyecek

• anaya babaya laf etmem ben kardeş

• Sana eşekler çaksın de

• son sözden sonra sustu :d bişi diemedi :D pişt yazdım başka yok mu:D ? kibirca ezmek iistyorum :D

Kızlar Ne Diyor 4

• sen şimdi git bir hava al gel öyle konuş canım sana biraz rüzgar dokunmuş de :))

• senide soytarı olarakmı aldılar sarayıma de sasdsaas

• bence cümle aleme göz yumup bir sana baksam darwine inanacağdım ya la az kalsın desen daha iyi olurdu

• yazdım dur ben sana az daha bakıcam sonra darwine inanıcam cümle alem inandıramamıştı belki sayende inanırım yzdım :D

• Beyin kapasiten etmedi destek istiyorsun yazık :)

Yükleniyor...