Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Laf sokmak için çok ağır sözler?

Beyler bayanlar facede biriyle atışıyorum çok ağır küfürsüz sözler lazım bana :D yardım edermsiniz bildiklerinizi yazarsanız sevinicem ama olgunca mesela ben en son '' ne güzel konuşuyorduk yavrum az daha yazsan darwinin teorisini çürütücektin'' yazdım :D !

Güncellemeler:
kavga şöyle başladı yazmız durum olarak bu '' küfür etmeyen kız olurmu lan falan yazmış '' bende yazdımki sen et yavrum küfür biri çıkıpta demesinki o işi yapcak tertibat sende yok yardım ediyimmi die falan :D :D şimdide he* sen kralsın yazmış ne diim :D ?
elinin altına klavyemi verdiler senin yazmış yok vermediler ben tost makinasıyla yazıyorum yazmış :D ne yaziim :D açiil
son günecellemem küfür etmeyin bana :D haah tam kafa kızsın yazmış muhhabet iyimiş yazmış bende dedimki demekki neymiş bacım küfürsüzde olurmuş dedim hadi eywallah yazdım tamam yazdım kenara yazmış big*tediş hikayemin daha sonuna geldik :D emeği geçen herkeze teşekür veriorum sırayla şukunuzu ;)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• çok ağır konuşmuşsun

1|0
    0|2
    • öyleyimdir duyum kurusun kendini bilmiş ukalaları hep ezerim ;)

Erkekler Ne Diyor 16

• Bak uslu durmazsanız sınıf öğretmeninize şikayet edicem şimdi sizi

1|1
    0|0
  • ''31 olsan çekilmezsin'' de

0|1
    2|1
  • elinin altına klavye mi verdiler tatlım senin

1|0
    0|2
  • Senin eline klavyeyi verene eşekler çaksın kız

Yeter artık

0|1
    0|0
  • Anan eşek baban at oldukça, sen katır olmaya mahkumsun yaz bakıyım

NE diyecek

0|1
    1|1
    • son sözden sonra sustu :d bişi diemedi :D pişt yazdım başka yok mu:D ? kibirca ezmek iistyorum :D

• Sana eşekler çaksın de

• anaya babaya laf etmem ben kardeş

• maşllah ne yazıyosunuz öyle beya :)) sana bir vursam karşıki dağdan duyulur :)9

1|1
    0|0
  • bu konuda kendını gelıstırmek ıstıyorsan sana genıs aıle ve tatlı hayat dızılerını onerırım...

hem keyıfle ızlersın hem de laf sokma sanatını ogrenırsın :)

0|1
    2|1
  • bu kadar ugrasmak tansa delete yap gitsın sendede akıl akıl gel bana takıl mısalı:)))

0|0
    0|0
  • Neden o çıktığın küçük deliğe geri girmiyorsun ahbap ?

0|0
    0|0
  • beni çekemeyene anten, çözemeyene decoder, dengesize terazi, elektrik alamayana trafo temin edilir. montaj ücretsizdir

0|1
    1|1
    • -1 laf sokulan çocuk

• güzelim tost makinasını sen kullanana kadar tostlar yanar bile de

1|1
    0|0
  • laf sokmaya gerek yok.umursama gitsin

0|0
    1|1
  • olgunca sözler mi bu yaptığınız başlı başına ergence zaten

0|1
    1|1
  • hic yok olsada yok

0|1
    0|1
  • sevgilinizmi bu insan kızmı erkekmi bide

0|1
    0|1
    • kız tanıomıom :D

• de ki seni de kahve falında bile önemsiyen oldumu de

Kızlar Ne Diyor 4

• senide soytarı olarakmı aldılar sarayıma de sasdsaas

1|1
    0|0
  • bence cümle aleme göz yumup bir sana baksam darwine inanacağdım ya la az kalsın desen daha iyi olurdu

1|1
    0|1
    • yazdım dur ben sana az daha bakıcam sonra darwine inanıcam cümle alem inandıramamıştı belki sayende inanırım yzdım :D

• Beyin kapasiten etmedi destek istiyorsun yazık :)

0|4
    1|2
  • sen şimdi git bir hava al gel öyle konuş canım sana biraz rüzgar dokunmuş de :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...