Laf sokmak için çok ağır sözler?

Gizli Üye
Beyler bayanlar facede biriyle atışıyorum çok ağır küfürsüz sözler lazım bana :D yardım edermsiniz bildiklerinizi yazarsanız sevinicem ama olgunca mesela ben en son '' ne güzel konuşuyorduk yavrum az daha yazsan darwinin teorisini çürütücektin'' yazdım :D !
Güncellemeler
+1 yıl
kavga şöyle başladı yazmız durum olarak bu '' küfür etmeyen kız olurmu lan falan yazmış '' bende yazdımki sen et yavrum küfür biri çıkıpta demesinki o işi yapcak tertibat sende yok yardım ediyimmi die falan :D :D şimdide he* sen kralsın yazmış ne diim :D ?
Güncellemeler
+1 yıl
elinin altına klavyemi verdiler senin yazmış yok vermediler ben tost makinasıyla yazıyorum yazmış :D ne yaziim :D açiil
Güncellemeler
+1 yıl
son günecellemem küfür etmeyin bana :D haah tam kafa kızsın yazmış muhhabet iyimiş yazmış bende dedimki demekki neymiş bacım küfürsüzde olurmuş dedim hadi eywallah yazdım tamam yazdım kenara yazmış big*tediş hikayemin daha sonuna geldik :D emeği geçen herkeze teşekür veriorum sırayla şukunuzu ;)
Laf sokmak için çok ağır sözler?