• Sor
  • Bence

Mesaj atayım mı atmayayım mı?

okulda benden 5-6 yaş ufak bir delikanlı vardı bana sevdiğini söyledi ne dersen inanıyorum beğendiğim birisin dedim..sonra acı tatlı günlerimiz oldu evlenmeyi bile istedi..yaşın benden ufak abla kardeş olmak varmış bile dedim söyleye söyleye ikna etti..sonra yüz yüze konuştuk sadece yakın hissettim evlenemem dedi..aradan 7 ay filan geçti facesi var elimde sadece faceyide dondurdu görüşürüz diye temelli..içimde aşkımı öfkemi vefasızlıklarını anlatan bir mesaj atarsam böyle bana değer verdiğini sandığım ama değer vermemiş kişiye hata mı ederim bana kötü mü davranır.ben daha çok üzülür küçük durumamı düşerim sonra yaştan dolayı ağır laflar bir de söylerse ya da söyleyemediklerim bir ömür içimde mi kalır :((

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sonuc itibari ile belki farkli beklentiler icindeydi olmayinca öyle demis olabilir.icindekileri dökmek seni rahatlatirda bunu umursarmi? hic sanmiyorumonun yerine alin elinize bir kagit kalem yazin öfkenizi nefretinizi ve her neysesonrada onu yakin daha rahat hissedersiniz.

• bunu bende düşündüm iyi fikir

• Öncekileri Göster
    • sevdim..iyice bağlandım gerçek yüzünü gördüm..ne sevmekten vazgeçiyom nede öfke duymaktan

• zaman vermen lazim kendine bu gibi durumlarda zaman en büyük ilac ve sabirli olmaniz gerek.. dedigimi uygulayin rahatlatacaksin. ne zaman istersen yaz bu baslikta ben sana destek olmaya calisirim.

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...