Her erkeğin istediği kadın tipi nasıldır?

Evimin kadını diyebileceğiniz insan nasıl olmalı ,nasıl hareket etmeli , eşine nasıl davranmalı?genel olarak soruyorum tabi herkesin istediği farklıdır

Güncellemeler:
tipi dedim evet ama fiziksel olarak değerlendirmeyelim ona birşey diyemem ben de evleneceğiniz bir bayanın nasıl bir bayan olmasını istersiniz ? diyelim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evine baglı olsun gözü dışarda olmasın allah korkusu olsun efendi olsun edepli olsun bu kadar yeter

Erkekler Ne Diyor 11

• Atara atar yapmasın sorunlulugunu bilsin..Kaşı şöyle gözü böyle olmasada olur.

• en iyi arkadaşım olabilmeyi başarsın ;)

• dışarda rahibe gibi yatakta hayat kadını gibi yemek te aşçıbaşı çocuklarına hizmetçi tüm erkekler böle ister

• Her erkeğin diye belli bir görüş yoktur, bu erkekten erkeğe değişir.Benim için önemli üç şeyi söyleyim mesela zeki, olgun ve kültürlü olması benim için önemli

• tatlı olsun suratı esıne tabıkı sevgı dolu dawranmalı sureklı sarılmalı falan cıvıl cıvıl olmalı sonra guler yuz sart o surat yanında erkegının hep gulmelı normal bırseye somurtuyorsan bıle sewgılını gordugun an gulmelı herseyı unutmus gıbı :)

• her erkeğin istediği kadın tipi FARKLIDIR...

• anlamazlar agam , sistematik yapmak isterler.Okuldan kalma alışkanlık.

• aynen dediğin gibi gardaşım :)

• Not et : Haife Wehbe, Andrea Teodora, Brigitta Bulgari

• kaslı kuvvetli olsungöğsü kıllı kaşlı gözlüçikolata tenli gavruk

• Ahahaha, döşü gıllı olsun, döşü! xD
      +1

• döşüde olsun her yanı kıllı olsun

• Kadın gibi kadın olmalı.Onu da sen araştır :p :D

• yüz ve fiziki güzellik

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...