Erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir? Dikkat dikkat! Bu sorum erkeklere.. Tabii kızlar da isterse cevaplayabilir.. :D

amaz0nn
Daha önce defalarca soruldu bu soru ama hep yanlış soruldu ben doğrusunu sorayım çünkü her erkek farklıdır. Sorum şu :

Erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir? Ama erkek profililne göre cevaplayın lütfen. Yani çekingen erkek nasıl belirti verir, cesur erkek nasıl, flörtçü erkek nasıl, utangaç, kendine güveni tam olmayan, girişgen, sabırsız...

Bildiklerinizi sayın.. :D
Güncellemeler
+1 yıl
popüler erkek..
Erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir? Dikkat dikkat! Bu sorum erkeklere.. Tabii kızlar da isterse cevaplayabilir.. :D