Onun beni sevdiğini nasıl anlarım? Benim onu sevdiğimi nasıl ifade ederim?

Günlerdir bakışıyoruz.Benim içimde ona karşı bir şeyler var ama onu bilemem.O piyano çalabiliyor bende şarkı söyleyebiliyorum doğal olarak müzik öğretmeni bizi sürekli çalıştırıyor,birlikteyiz ama aramızdaki mesafeyi koruyorum.Davranışları bakışları değişiyor ben yanına gelince sanki.Ben önünden yürürken arkasına sürekli dönüp bakıyor.Ama genelde ben onun bulunduğu ortama gidiyorum o hiç beni peşlemez...


0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

 • tabiki öğrenmenin tek yolu ve en zoru senin açılman. açılmadan nasıl anlarım dersen normalde hiç yapılmayacak bir şeyi senin için yapıyorsa, mesela bir arkadaşın için kalkıp o bir yere gitti diye gitmezken o senin üşenmeyipte geliyorsa bir işarettir. karşındakine iyi davranırsın, bu onuna ilişki düşündüğün anlamına gelmeye bilir ama normalde yapmayacağın bir şeyi sadece o kişi için yapıyorsa en güçlü işaret budur.

  ama kesin midir, tabiki değil. en yumuşak açılma yolu sen benim için çok değerlisin seninle farklı bir arkadaşlığım olsun istiyorum şeklinde girebilirsin konuya. onun öyle bir düşüncesi yoksa sende benim için değerlisin ama ben o anlamda düşünmedim şeklinde yumuşak bir bağlama yapılabilir. tecrübe ettim en iyi patlama yolu bu :)))

  0|0
  • Şikayet

   Açılmak, bir kız için zor sanırım.Yalnız kaldığımız bir ortam yokki.Ya öğretmen var,ya benim arkadaşlarım,ya onunkiler,genelde hepsi birden :D

  • Şikayet

   yalnız bir ortam yakalaman şart. zaten açılma aşamasına gelmeden önce beraber birşeyler yapma aşamasına gelmeniz gerekiyor ;)