• Sor
  • Bence

Kız arkadaşım düşman gibi davranıyor, ne yapmalıyım?

15 gün önce kız arkadaşım üzerime çok düşüyorsun dedi terk etti heryerden sildi düşman gibi davranıyor bana çok iyidik asla terk etmiyecem seni derdi hep banada derdi terk etme bni terk etti 15 gündür hergün farklı face açarak yazıyorum özledim olmuyor v.s herseferinde git kalbini kırmayım bb aşşalayıcı sözler v.s ama çok seviyorum ne olr yardım edin kndime zarar vermeden 1.5 yıl çıktık yüzük taktık kendi aramızda aileler v.s tanıyor

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ben de aynısını bir erkek arkadaşıma yapmıştım,bu davranışımın sebebi sıkılmam ve zannettiğim kadar sevmediğimi farketmemdi. Ve o ne kadar üzerime düştüyse ben o kadar uzaklaştım. Bekle biraz zaman geçsin belki sende zannettiğin kadar sevmiyorsundur önce ona bir karar ver. He seviyorsan da zamana bırak. Unutma bu kızlar için çok önemlidir; her gün özledim dersen onun için bir anlamı kalmaz. Ama beklemediğin bir zamanda dersen o özledimi senden vefalısı olmaz. Belki o da biraz uzaklaşmak istemiştir

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• terk etmicem diyen terk eder boşver üstüne düşme dönerse senindir dönmezse hiç olmamıştır?zarar verme düşüncelerin varsa bir uzmandan yardım al kafa hapı falan kullan atlatırsın

• psikoloğa gitmelisin dostum

• gerekyok kendimi biliyorum sadece bir başkasının onun kokusunu bilmesini düşününce deliriyorum

• işte o yüzden gitmelisin diyorum ya zaten

• kıza bir zarar vermeyi sakın düşünme !

Yükleniyor...