Ne zaman birini kaybetmemek için dua etsem, hep o kişiyi kaybediyorum...

Gizli Üye
Hangi gün birini kaybetmemek için dua etsem o gün onu kaybediyorum.. 3 senelik ilişkim vardı bazı olaylardan dolayı ayrılmıştık onu kaybetmemek için hergün dua ettim, hep Allah'a sığındım bana yardım etsin, onun yokluğunu göstermesin, bana acı çektirmesin diye..Ama herşey dahada kötü oldu beni zamanla hiç istemedi yüzüme bile bakmaz oldu.. Bu olaydan sonra aşka inancım kalmamışken tekrar birine rastladım.Herşey çok güzel gidiyordu, sevgili olduk.. Onu kaybetmemek için, aramızın güzel olması için, huzurlu bir yaşamımızın olması için dua ettim. Dua ettiğim gün onuda kaybettim. Birkaç defa daha aynı şey oldu. O gün ne için dua etsem tam aksi oluyor. Sevdiğim insanı kaybediyorum.. Allaha inancımı kaybetmek istemiyorum ama çok yaralanıyorum.. Allah neden sesimi duymuyor..Neden bukadar acı çekiyorum? Allah varsa, sesimizi duyuyorsa neden azda olsun dualarımıza yanıt vermiyor bizi mutlu etmiyor. Ben kendi halimde bir insanım kimseye zararım yok. İnançlı biriyimde..Niye böyle oluyor?
Ne zaman birini kaybetmemek için dua etsem, hep o kişiyi kaybediyorum...