Okuldan öğretmenim ile sevgiliyim sizce nasıl bir durum bu?

karabasan
Aramızda 10 yaş var. Lisedeyim ve okuldaki öğretmenimle sevgiliyim 4 aydır. Kimseye duyurmamak için özel çaba harcıyoruz..Ama bilen yakın arkadşlarım yanlış bluyor.. Sizce ne yapmalıyım, çok seviyorum onu ...
Güncellemeler
+1 yıl
bu nedir ya önce haddinizi bilin yok kullanmak yok birliktelik yok yaklaşmalar falan.. asıl iğrenç olan bana iğrenç diyenler. 4 ay sözde kolay ama uzun bir süreç ve defalarca buluştuk evinde bile ama O bana ben elini tutmadan dokunmuyor bile ki saydığınız şeylere cevap bile vermiyorum cidden daha tanımadan bilmeden bu tavrınız tek kelime ile iğrenç. Onun sevgisinden şüphem olsa 4 ay sürmez ve gelip burada fikir almazdım. sevgisine de kendisine de güveniyorum. her sevgiliyi o şekilde bilmeyin..!
Okuldan öğretmenim ile sevgiliyim sizce nasıl bir durum bu?