Okuldan öğretmenim ile sevgiliyim sizce nasıl bir durum bu?

Aramızda 10 yaş var. Lisedeyim ve okuldaki öğretmenimle sevgiliyim 4 aydır. Kimseye duyurmamak için özel çaba harcıyoruz..Ama bilen yakın arkadşlarım... Daha Fazla

Güncellemeler:
bu nedir ya önce haddinizi bilin yok kullanmak yok birliktelik yok yaklaşmalar falan.. asıl iğrenç olan bana iğrenç diyenler. 4 ay sözde kolay ama uzun bir süreç ve defalarca buluştuk evinde bile ama O bana ben elini tutmadan dokunmuyor bile ki saydığınız şeylere cevap bile vermiyorum cidden daha tanımadan bilmeden bu tavrınız tek kelime ile iğrenç. Onun sevgisinden şüphem olsa 4 ay sürmez ve gelip burada fikir almazdım. sevgisine de kendisine de güveniyorum. her sevgiliyi o şekilde bilmeyin..!

En İyi Erkek Görüşü

• bilen 20 arkadasın da olsa onların 20'si de yanlış bulacaktır emin ol.

Adam hapise bile girebilir bu yüzden, kaldi ki meslek hayati zaten biter.

18 yasın altındaki biriyle , hem de ogrencisiyle birlikte olan bir adam zaten sevilecek biri degildir. bazı duygularını seninle tatmin ettigi cok açık.

Tamam seninleyken sana taparcasına yaklasıyor olabilir ama bu demek degildir ki o büyülü anlardan sonrasında sana dair bir sevgililik hissi yasiyor.

Bak dilersen biraz korkut! Ben aileme soyleyecegim ilsikimizi de. evlenelim de! Tepkisini olcmek icin. Aniden paçaları tutusacak ve goreceksin durumu:)