Sizi sevmeyen birini kendinize nasıl aşık edersiniz?

sevgilinizden ayrıldınız sizi sevmiyor o kişi tekrar kendinize nasıl aşık edersiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ona karşı hislerimi samimi şekilde söyleyebilirim aşıksam onun dışında ben neysem oyum vallahi kendim gibi davranmaktan öte bişey yapmam .bana aşık olsun diye yapmacık davranırsam,kendimi olduğumdan farklı gösterirsem ve bunun sonucunda aşık etsem bile bana değil başkasına aşık etmiş olurum.

Erkekler Ne Diyor 28

• 5-6 ay ( hafıza resetleme ) sonra karşısında bambaşka biri olarak çıkmak.

• giden gitmiştir

• ben hıc ugrasmıyorum valla cekıyorum audı titi yi o kendı gelıyor yanıma

• Yapanda yaptıranda cehennemlik.

• pek zor bir şey dğeil bu. zor aolan kendinden başka hiçkimseyi sevmeyen birini kendimize aşık aşık etmektir.

• istemiyosa bitmiştir aga ugraşmaya degmez

• bağlama büyüsü yaparak... :)

• daha bakımlı olarak ve daha güzel giyinerek

• nefret ettiyse çok zor ...

• ço zor çünkü ben aşka inanmıyorum..

• 70 milyon insan dan 40 milyonu bayan olsa,10 milyonu evli olsa,10 milyonu tipimiz olmasa,10 milyonunun sevgilisi olsa geriye kalır 10 milyon kız sec begen al yani niye 1 kızın kosıyımki :) daha önce kostum ama simdi kosmam :)

• git pokemon falan iste.

daha büyük bi ihtimalin var

• kızlara dengesiz takılcaksın kendini playboy gibi lanse etceksin sanki bütün kızlar benim peşimde gibi biraz mangır varsa tipinde yeterliyse önüne gelen aşık oluyo zaten nedir yani..güya aşık oluyolar işte

• beni sevmeyeni bende sevmem

• dağ kaydırırım =)

• hayatını daha fazla onunla meşgul etmemen senin için iyi olur

• :d

• ya da herkimse

• DDnye bana bagldnkı

• altından girerim üstünden çıkarım ayağına paspas olurum ama aşık olur:)

• Madem ben onun eski sevgilisiyim.onun tüm zaaflarını cok iyi biliyorum demektir.En zayıf ve en mutlu anını sabırla bekler o anı yakalar ve yeni bir kıvılcımı başlatırım. ;)

• o an nasıl gelck:D

• Sizi sevmeyen biri diyorsun birde aşk diyorsun...

• kafasına tabanca dayasak..

• kızlar'ın nesli tükenmiş olsaydı bu soruna cevap verebilirdim..şuan nesli tükenmedikleri için hiç aşık etmek icin uğraşmazdım.yeni birini arar bulurdum..

• etmeyiz, neden uğraşalımki ?

• ben seni hiç sevmiyorum ama senden bişey istiyorum karşıdaki ne diçek bana aşık olurmusun sorarım

• İşim olmaz .

• Sürprizler yaparım, aşk sözleri falan söylerim.

• onu etmeyip başkasında denesek şansımız

• o kişiden kişiye değişir ama genel olarak nelerden hoşlandığını biliyorsam onun üzerinden gitmeye çalışırım

• zamanla

Kızlar Ne Diyor 14

• Etmem.

• hıc ugrasmam sen yoluna ben yoluma

• uğraşmam. gider hali hazırda bana aşık olanlardan seçim yaparım. -lar. dikkatinizi çekerim. öhöm.

• ondan iyileri de vardır eminim :)) zamnını boşa harcama bence :))

• uğraşmam

• o kiside size karsi öyle bir düsünce olusmadiysa hic kendinizi yipratip yormayin. hemen yeni asklara yelken acmak en iyisi

• Ayrılmışsak uğraşmam

• aşık etmem.Sen neden 1.leveldesin?:s

• tamam canım

• dgr adresım sılındı yenı adrs actım kapamıslr adrsmı

• tek yildiz vermisler soruna ): kimse cevabi da bilememis ):

• üzünc nankör bunlar ):

• evet hrkes yrm yapmıs ama tek yıldz almısım her sormda aynı seyı yapylr brnn kastı vr

• Birazcık duygusu kalsaydı eh yani de sevmedğine eminsem uğraşmak boş çaba ..

Boş ver onu..

• aması maması yok boşverecksin.. Akıl mantık beyin he..

• boş vermemek lazım ama

• uğraşamam şimdi ıspanak doğrucam ben işim var hani olmasa uğraşırdım ama ıspanak ondan önemli o derece

• süprizler yapılabilr,daha çekici olmaya calışırım hani tekrar etkileyebilmek için yada devmlı beni hatırlatıcak notlar gönderebilriimm böylece düşünmeye başlar tekrar:)

• arada :)

• mantıklı:):)

• Etmem..baska isim gucumde yoktu hih

• Öyle bir çaba içine girmek yalnızca beni mahveder o yüzden olabildiğince oluruna bırakmayı tercih ederim.

Yükleniyor...