• Sor
  • Bence

Evli ve iki çocuklu biri,Başka bir bayanı severmi,aşık olurmu ?

Evli ve iki çocuklu biri,Başka bir bayanı severmi,aşık olurmu ?

Güncellemeler:
:( iki tarafda boşluktaysa seviyor,birbirine tutunuyor,ama biri sonradan vaz geçiyor,diğeride aşık veysel gibi geziyor,sonra yaradan acıyor,biri ferahlıyor öbürünün canı yanıyor böyle devam ediyor...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• iyice küçülmeye başladın.. kendi dilinle kendini bitiriyorsunhazmetmeyi öğrenmelisin. öğrenemesen bile artık senin için birşeylerin bittiğini kabullenmelisin.yargılama ve sorgulamaya hakkın yok. iki tarafta halinden memnunsa 3.kişinin kuyruğunu kıstırıp oturması gerekmez mi? millete hakaret ettirerek küfrettirerek kazanç sağlayabileceğini düşünüyor olman da acı. ama bu senin içini rahatlatacaksa , sana kardeş diyen adama küfrettirmek iyi hissettirecekse böyle devam et. ama sana yakışmadıgınıda bil

• samimiyet nerden ki ?

Kızlar Ne Diyor 6

• öyle adamın adamlığından şüphe ederim gönlün yalama olmuş demek ki. çünkü ,insan ömrü boyunca 1 kişiye aşık olur bununla ilgili hadisler bile var ne deyim allah akıl fikir versin sabah sabah sinirlendim amk

• Olur niye olmasın, ben zaten anlamıyorum 2 taraf mutlu ise 3. Ye giren çıkan ne ki...insanı rezil eden duyguları değil davranışlarıdır...

• aşkımmm

• Öncekileri Göster
    • Haksız mıyım...

• haklısında herşeyi bilinçli yapmak gerekiyormuş...

• yoldan şaşmışsa olur ama gidecegı yol kötülğn yoludr evlı bı insan sorumlugunu bilmelı ve ailesı için yasamalı ya da bu sorumlugu alamıyacaksa nıye evlendı olmuşla ölmüşe çare yoksa ALLAH a sıgınıp unutcak ailesıyle ilgilencek

• o insan evladı gitsin kendini b. köprüsünden atsın ^^

• haklısın

• Öncekileri Göster
    • link
      dibine kadar yaşamak hemde :D

• link
      pardon yaa :D
      iki kişinin uyumunu anlatmak için bunu dinle sen :D

• cüneyt tek - evlilerde sever dinle ..olur olmasınada olmasın be o çocukları düşün

• Olur gönül bu.ama öyle adamında kalbına tükürürüm.

• :( tükürme sökebilsen daha iyi

• kalbi değil kalıbı demiş zaten ; )

Erkekler Ne Diyor 12

• Paran olsa severdin

• olma mı hacı

• erkeklerde 2. eş normal bir durum

• İki çocuğun psikolojik durumu > adamın s*kinin sevdası...

• evet ola bilir ama eger gözleri körse karısnı görmüyo sa bırakır başkasına bakar o insan da ozam hasiyet sizdir şerefsizdir yakışmaz

• olmaz denilemez.bu dünyada herşey biz insanlar içindir.. ancak dizginlemeyi bilmek gerek ; ) (bu lafı dediğime bakma.beni tanısan bu konuda sana enson tavsiye verebilecek bir kişi olduğumu anlardın..)

• Evet öyle biri sever ama öyle bir adam sevmez.

• nasıl yani ?

• Yani onu yapan adam değildir

• sever ama şurayada duygularımızı dizginlememiz gerektiğinin altını çizelim

• olursa g@vat olur

• her bök olur ya

• he bildiğin gibi değil

• olmaz olur mu baho yaa

• onu sana bırakyrm ^^

• boşuna yaşıyosn anasını satım ^^

• yaşamak mı nan bu link

• olurda gıtmez eger ailesini dusunuyor onurlu ıse bana gore

Yükleniyor...