Sevip de söyleyememek mi yoksa söyleyip de reddedilmek mi?

yıllardır tanıdığım bir kız var. ben ona deliler gibi aşığım ama bir türlü açılamıyorum. bikaç kere denedim olmadı. arada bir sevgilisi oldu, sonra ayrıldı. belkide bu yüzden fazla yaklaşamadım. benim ona karşı bir ilgimin olduğunun farkında galiba ama onun bana karşı bir ilgisi yok gibi görünüyor ama iyi arkadaş sayılırız. ne yapacağımı bilemiyorum. onun yanında konuşamıyorum bile, elim ayağım titriyor. onu her görüşümde kalbim deliler gibi çarpıyor. ne yapacağımı gerçekten bilemiyorum. sevipte söyleyememek mi yoksa söyleyipte reddedilmek mi? siz olsaydınız ne yapardınız? erkekler böyle bir durumda ne yapardı? kızlar böyle bir aptal aşığın kendisine ilgisi olduğunu farkettiğinde ne yapardı? cevaplarınızı bekliyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben bu işi anlamıyorum. Yani o başkası ile çıkarken bile bir soğuma olmaz mı?Sonuçta her şeyi göze al söyle.. nasılsa bbu sevda geçmez senden.. Hani kabul etmezse belki vazgeçersin de gerçek bir sevgili bulursun..Susmak saçmalık..

• o başkasıyla birlikteyken elbette bir ara ondan soğudum ama vazgeçemedim.tekrar alevlendi. vazgeçemiyorum da.

• Öncekileri Göster
    • Tabi ki üzülürüm ama. Kendimi bu kadar acz içine sokmam. O beni sevmekten vazgemişse yapacağım bir şey yok. Kabullenip hayatıma devam ederim..

• ama aniden kabull
      enemezsin.üstünden belli bir süre geçmesi gerekir.belki ben de bu süreçten geçiyorum.bilemiyorum.belki hiç söyleyemeyeceğim.zamanla unutacağım belki ama şu anda çok karmaşık duygular yasıyorum.bakalım zaman ne gösterecek.

Kızlar Ne Diyor 5

• 3 günlük dünya söyle sevdiğini ne olacaksa olsun.

• Söyleyipte reddedilmek.

• söyleyipte reddedilirim en azından o umutla yasamam

• aşk aptallık değilki arkadaşım. ne güzel sevmişsin. ona direk söylemek yerine imalı davran belli et lafın arasında seni kaçırdığına yansın sen gibisine yapılmaz bu benim sen gibi sevgilim olsa kıymetini bilirdim gibi baymadan dozunda ona giydiğinin yakıştığını saçının yakıştığını gibi beyeni ifadeleri kullan kendine güven bikere . belkide oda senden hoşlanıyodur bazı kızlar belli etmez. ama o seni sevmiyosada üzülme inşallah daha iyileri seni sever :)

• en kötüsüde belirsizliktir. ya "o da beni seviyorsa? ya sevmiyorsa?" soruları kafanı kemirir durur. ama bence semiyorsa da bunu bilmek ve yoluna devam etmek gerekir.. boşuna kendi kendini üzme. git ve ona onu sevdiğini haykır. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• söyle ne olacaksa olur..şu anda platonik takılıyorum ama benim durum farklı..açılmakta pek sorun degil ama gerçekten zor ve karışığım..

• Ben saklamam böyle şeyleri söylerim. ;Reddederse reddedsin arkadaş en güzel yıllarımı ona platonik yaşayacağıma reddetsin beni ben bi soğuk duş etkisi alayım sonra*ip gidim hayatından. Platonik aşkın en tehlikeli tarafı reddedilme korkusu değil. Karşılık vermeyecek birine aşık olup çevrende ki diğer güzelleri farketmemektir bence.

• söyle reddedil. ben böyle yaptım. söylediğim gün sanki hapishaneden kurtulmuş bir mahkum gibiydim :) iyi ki de söylemişim diyorum :)

• İlerde söylemeyip içinde kalmasındanmı pişman olursun, reddedileceği bildiğin halde (senin düşüncene göre) gururunu ayaklar altına alıp bir insana gönlünü açmakmı pişman eder seni ?Bunun kararını ver sonrasını dilediğin gibi yap

• işte en zor seçim de bu ya...

• Bazen aşk bir ismin telaffuzunda gizlenir, gözlerdeki bir parıltıdır bazen, sevgi anlamını yitirdiği şu zamanda kimsenin egosunu tavan yaptırma. Boşa çıkar bunca emeğin.

• Ne yapıp edip çok geç olmadan söylemen gerek. İleride pişman olursun yoksa.

• sen diyorsunki sana karsi bir ilgisi yok daha fazla kendini maymuna cevirme derim ozaman ama eger oda sana sürekli bakiyorsa gözlerini senden ayirmiyorsa ozaman ne olursa olsun sansini dene derim kaybedecek bir seyin yok zaten sevgiliden de arkadas olmaz

• Söyleyipte reddedilmeyi tercih ederim.İçimdeki sevgiyi sadece kendim yaşadıktan sonra en anlamı var Allah'ın bildiğini kuldan saklamak olmaz.Reddediliceksende bu şekilde olması tercihimdir.

• içinde patlamasın:S söyle:S

Yükleniyor...