Sizce benden hoşlanıyor mu?

Ancilla
Selamlar canlarım herkese, benim şimdi kanka ayağı yapan bir arkadaşım var. bana sürekli "senin yanındayken şımarıyorum" diyor, bunun nedeni sizce nedir?

Aynı zamanda böyle sarılıyor, yanağımı, boynumu ısırıyor, öpüyor ama sorunca başka bir kızı deli gibi seviyorum diyor. Benimle ilgili ayrıntıları hatırlıyor, çok konuşuyorum istersen susarım dediğimde ise hayır anlat ben seni dinliyorum diyor. Ben kendisinden çok hoşlanıyorum, sarılmasından, yanağımdan öpmesinden dolayı, onun da benden hoşlandığını sanıyorum ama sonra bana gelip aşık olduğu kızı anlatıyor, amacı ne anlamadım.

Haftasonu beraber partiye de gidicez, yani amacı fuckbuddy olmak falansa bu kadar uğraşmazdı, zaten birbirimizi çok fazla tanıyoruz. Arkadaş çevresinden dolayı da böyle bir şeye yeltenmez. Ben ciddi bir ilişkim olsun istiyorum onunla ama aynı zamanda deli gibi de sevişmek istiyorum.

Ne yapmalıyım? Sizce benden hoşlanıyor mu?
Sizce benden hoşlanıyor mu?