Bana yaptıklarına rağmen onu hala seviyorum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Biraz uzun olabilir ama yardımcı olursanız sevinirim. aşık oldum :S

Merhabalar öncelikle. Ben lise öğrencisiyim. Bizim sınıfta (isim değiştirerek söylüyorum) Mert diye bir çocuk var. Benim yaşadığım şehire başka bir şehirden transfer olarak geldi (Futbolcu kendisi ) yani okulun ilk günleri hiç ilgimi çekmiyodu falan ama daha sonra sıra arkadaşımla sürekli şakalaşmalar yapıyolardı. Ama çocuk sürekli sapıklık yapıyodu sıra arkadaşıma. İşte bende sıra arkadaşımla birlikte otura otura bu banada sardı bu tür şakaları. (nerden bulaştıysam) ama çok ciddiye alıncak şakalar değildi. Benim facebook paketim vardı telefonumu istedi. Kendisini eklemiş bu. Daha sonradan " arkadaşlık isteğinizi kabul etti" diye bildirim gelince anladım.

Bende o sıralar sınıftan birkaç kişiyle bizim evde film falan izleyelim diye haber verdim. onuda çağırmıştım. Facebook tan numarasını istedim tel.den mesaj attım1 gün önceden.gelicekmisin falan diye sordum , antremanım var dedi. Daha sonra baş başa yapsak falan filan diye sordu. Bende işte sinemaya tabii gideriz dedim. bayaa konuştuk. Bizim konuşma ilerledikçe canımlı cicimli tatlımlı aşkımlı konuşmaya başladık. Benden fotoğraflarımı falan istedi. her neyse şok olan şeyi yazıyorum ertesi sabah tüm sınıfın önünde benimle dalga geçti. Bizim tesislerde ercan diye bir çocuk var o senle yazışmış ben değildim falan diye.. Ama emindim konştuğum kişinin o olduğundan.( Benden fotoğraftayatarkenki halimi istemişti, o da yatarkenki halini facebookta paylaşmış. bide sezgiler var ) Ama ben hoşlanmıştım (aşık oldum diyemiyorum :S) o günden sonra bana hep kötü davrandı . Beni sevme dedi. Bana argo kelimeler kullandı.

Ben onu sadece sevdim bir şey yapmadım ki ona , ne bu bana karşı nefretinin sebebi deyince sevme istemiyorum dedi . Bana sen kim ben kim (atıyorum sen istanbullu ben izmirli) çık hayatımdan bana bir daha mesaj atma diye mesajlar gönderiyo. ama ben ona hiç mesaj atmıyorum kendisi bana sürekli "Bana aşıkmısın?" "neden ben?" gibi gibi mesajları atıyordu. Bugünlerde bana karşı hiç bir şeyi yok. yani terslemiyo , argo kelimeler kullanmıyo bana arada bakıyo falan. Bana yaptıklarına rağmen onu hala seviyorum . ne yapmalıyım :(((
Bana yaptıklarına rağmen onu hala seviyorum, ne yapmalıyım?