Neden hep imkansızı isteriz?

Arkadaşlar öğretmenim ve aynı okuldaki başka bir öğretmen arkadaşımdan çok hoşlanıyorum. Uzun zaman sonra ilk kez biriyle sohbet etmekten keyif alır... Daha Fazla

Güncellemeler:
Arkadaşlar cuma günü kuzenimle bu konuyu konuştum hayatında kimse yokmuş ama öğretmen arkadasımı duyunca istemedi hayatında biri varmış de dedi. Meger bizimki araya kaç aracı sokmuş sonuncuda ben olmuşum. Bana yakın davranmasıda sanırım bundandı. Bugünde kendisiyle konuştum. Kuzenimin hayatında biri olduğunu söyledim kısmet bu işler dünyadaki tek kız o değil falan dediM. Yani sonuç olarak bu iş olmayacak arkadaşlar :d

En İyi Görüş

• söylemelisin bunu da güzel bir dille izah etmelisin.

• Anlattım oda anlayıslı davrandı ben gidip normal bir sekilde olduğu gibi okulda bir öğretmenin kendisini beğendiğini söylicem tanıyıp tanımadığını sorucam tanır diyor zaten sonrası onlara kalmış açık olmak en iyisi bir oyunla aynı ortama getirmemdense kartların açık olması en doğrusu olur. Sonuçta yetişkin yaşını başını almış insanlar.

• Öncekileri Göster
    • Ama gelip kuzenimi sordu onunla tanıştırmamı istedi daha pişman olabileceğim bir durum yokki umarım o pişman olmaz :(

• peki o zaman hayırlısı olsun