Neden hep imkansızı isteriz?

Arkadaşlar öğretmenim ve aynı okuldaki başka bir öğretmen arkadaşımdan çok hoşlanıyorum. Uzun zaman sonra ilk kez biriyle sohbet etmekten keyif alır oldum. Oda benim gibi çocukları çok seviyor. Aynı memleketliyiZ ve işin garibi aynı okuldan meZunuz. 1.5 sene üniversitede beraber okuduk benim ilk senemdi onu görmüştüm bazı dernek etkinliklerinde o zamanlarda hoş çocuk demiştim ama o bunu bilmiyor. Benden 5 yaş büyük ilk zamanlar çok ilgili davrandı boş derslerimizde ikili sohbetlerimiz oldu. Nişan söz durumumu falanda sormuştu bende şimdilik daha önemli sorumluluklarım oldgunu söylemiştim. Hayatı erteleme sakın karşına biri çıkarsa değerlendirdiğe vs. Demişti. Tabi bende ilk baştan beri ilgim olduğu için yanlış anlayıp oda ilgili sanırım evlenmeye kız arıyor vs. gibi anlamlar yüklemiştim. Bu arada ilk ikili sohbetimizde akşamları yürüyüşe çıkarız bana ayakkAbı alırıZ diye konuşup numaramıda almıştı. Ben kendi kendime anlamlR yüklerden adam pAt diye gelip bana soyadımızın aynı olduğunu söyleyerek babamın amcasının torununu sordu bende kuzen sayılırı dedim ikisini tanıştırmamı istedi ;( o günden beri moralim bozuk. Şimdi bu dediğim insanlar 29 yaşında bense 24. Çok ergence gelmiş olabilir sorum. Ama olay aslında şurada başlıyor. Ben duygularımı elimden geldiğince dizginlemeye çalışırım. Fakat böyle birşeye aracı olmak istemiyorum olay benim hoşlanmamdan kaynaklı değil. O kızın anneside babasında yok. Babaannesi ve amcası onunla ilgileniyor. Huylarıda kötü iyi olurlar kendilerinden, kötü olurlar benden bilirler. Sonuçta işin içinde aile var. Ben onu karşıma alıp beni hiç karıştırmamalarının en doğrusu olduğunu söylemeli miyim siZce? Siz olsNız ne yapardınız?

Güncellemeler:
Arkadaşlar cuma günü kuzenimle bu konuyu konuştum hayatında kimse yokmuş ama öğretmen arkadasımı duyunca istemedi hayatında biri varmış de dedi. Meger bizimki araya kaç aracı sokmuş sonuncuda ben olmuşum. Bana yakın davranmasıda sanırım bundandı. Bugünde kendisiyle konuştum. Kuzenimin hayatında biri olduğunu söyledim kısmet bu işler dünyadaki tek kız o değil falan dediM. Yani sonuç olarak bu iş olmayacak arkadaşlar :d

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

 • söylemelisin bunu da güzel bir dille izah etmelisin.

  0|0
  • Şikayet

   Anlattım oda anlayıslı davrandı ben gidip normal bir sekilde olduğu gibi okulda bir öğretmenin kendisini beğendiğini söylicem tanıyıp tanımadığını sorucam tanır diyor zaten sonrası onlara kalmış açık olmak en iyisi bir oyunla aynı ortama getirmemdense kartların açık olması en doğrusu olur. Sonuçta yetişkin yaşını başını almış insanlar.

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   Ama gelip kuzenimi sordu onunla tanıştırmamı istedi daha pişman olabileceğim bir durum yokki umarım o pişman olmaz :(

  • Şikayet

   peki o zaman hayırlısı olsun