• Sor
  • Bence

Aşık olmak delıce sevmek ıstıyorum sorunlumuyum acaba ben

asık olmak ıstıyorum delıce sevmek bısıyler hıssetmek ıstıyorum ama olmuyor kımle cıksam anında en ufak seyden soguyorum şöyle dusunuyorum soguyorum... Daha Fazla

En İyi Görüş

• seçimlerim yanlış kendine bir kriter belirlememişin sadece aşık olmak için oluyon ama karşındakinin karakterini çok fazla bilmiyon o nedenle sana ters gelen bir durumda soğuyon ondan sorun bu yani seviceğin kişiyi tam tanımadan başlarsan sonunu getiremezsin...

Erkekler Ne Diyor 7

• Olayları akışına bırak ve ruhunun bir başkasının ruhu ile bağlanmasını bekle. Aşk budur. Senin yapabileceğin birşey değildir. Hoşlanma, zevk, hissetmek bunlar ayrı konudur. Birinden hoşlanmak ve onunla flört etmenin sana zevk vermesini istiyorsan çıktığın erkeğin sana karşı davranışlarını kabullenmelisin. Herşeyden soğuyorum diyorsun ama aslında bu kararsızlığınla alakalı.

• sorunlusun

• senin caın bir şey istiyor veren yok onu sana:)

• muhtemelen gizemli adamlardan hoşlanan bir kızsın e tabi adam kendini sana tanıttıkça hayalindeki gibi bulmuyorsun onu

• Duzgun birine gelmemissindir gelsen ole sogudum diyemessin

• delice aşık olsan ne oluytor kı sen delı gıbı sevıyorsun o bırakıp gıdıyor sende yakıp sigarayı bakıyorsun arkdasından

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...