Sevgilini nasıl etkilersin?

uzun bir ilişki içinde olsanız sevgilinizin sıkılmasını önlemek ve ilişkinin tazeliğini korumak için ne yapardınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Supriz yaparım, serenat yaparım, beste yaparım kaydederim, harika çikolatalar ve yapraklar ile süsleyerek sunarım, kapısana benzinden kalp çizip alev alev yakarım, haftalarca izi gitmez, konsere götürürüüm yemeğe çıkartırırm, gülümserim, gülümsemesini sağlarım, sağlıklı bir cinsel hayat teminatı veririm, istemezse saygı duyarım, tatile götürürüm, vakit ayrırırm, tüm süprizlerim ve hediyelerimin içine bir miktar emek katarım, yemek yaparım saçlarını okşarım uyuturum uyandırırım masaj yaparım sabah kalktığı zaman mutlu olmasını sağlarım.Dahada etkilenmemişse zaten ...

• EN SONUNDA DA SIKILIR BIRAKIR GİDERSİN

• İhtimal dahilinde... oda sıklmmm için mücadele etsin...

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiye'de : kalın bi cüzdan ve benim fordun anahtarını aynı anda masaya koyarım cafede, hatun fena olur etkilenmekten. (sadece o değil ortamdaki tüm türk kızları etkilenir)Polonya'da : gerçek aşk ve güzzel bir kişilik oldu mu herşey olur :)

• Uzak kalmak ve özlettirmek en iyisi..

• sık sık kavga ederek kulanılan bır yontem cıftler tarafından

• birşey yapmazdım., gittiği yere kadar

• benım gıbı adamdan da sıkılırsa ona kımse bısı yapamaz...

• Çok muhabbet tez ayrılık getirir o yüzden aşırıya kaçmamak sürekli konuşup mesajlaşmamak. Birbirinizi özleyin biraz ilişkiniz hep taze kalır

• ama bız zaten uzaktayız. farklı sehirlerdeyiz

• Ozaman sıksık telefonda konuşmayın saatlerce ve fazla mesajlaşmayın. Hem asosyal olmamış olursunuz hem ilişkiniz taze kalır özleyin birbirinizi...

• samimiyetimle etkilerim

Kızlar Ne Diyor 11

• Özel bir çaba içine girmem.

• gülerek :)

• valal bizimde uzun süreli bi beaberliğimiz var ama hiç sıkılmadık hergün görüşüoruz sık sık tlf görüşürüz iş saatlerinde tavsiyemde şu kendini ağırdan al her dediğine tamm deme fazla övgüler yapma yetr bence

• sıkılma dönemi biti yaza giriyoru sende yaza hazır ol sanki birine aşık oldunda ona hoşlandığını belli etmek için nazlı nazlı davranırsınya ilk tanıştığında öyle ol yeter :)

• ortak bir hobi edinin. beraber yeni birsey ögrenmenin zevkini paylasin.

• ekstra bısey yapmazdım sevgımı ılgımı ust duzeyde tutardım ısıne gelırse

• hiç beklemediği anlarda süprizler yaparım.

• Yeni şeyler aktiviteler

• Küçük sürpriz yap arada.. Imm böyle bi aksam ona git ve güzel bir yemek yap veya arkadaslarla toplanın oyun falan oynayın.. Hmm ara sıra onu mutlu etmekte şart (her konuda).. Alternatif çok..

• Ayrıl sonra tekrar barış, çok heyecanlı olur:)

• bunu denedik:D sana katılıyorum heyecanı guzel oluor.

• Sık sık buluşmamak en iyisi sonra b.ku çıkıyor.

• farklı sehirlerdeyiz ayda iki kez görüşüyüruz şu anda:S

• O zaman problem yok. Devam edin. :) Telefonda çok konuşmayın bu arada.

• Kesinlikle

Yükleniyor...